propaganda

Terorismu atbalstošās valsts Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Marija Zaharova paziņojusi, ka Krievijas propagandas kanāla “Sputnik Lietuva” galvenais redaktors Marats Kasems ir pametis Latviju, lai gan šī gada aprīļa beigās viņš tika izlaists no cietuma pret parakstu par neizbraukšanu no valsts, liecina medija “Meduza” esošā...

Krievija informācijas telpā ir labi sagatavojusies Ukrainas pretuzbrukumam, sociālajā tīklā "Twitter" atzinis NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Kamēr Ukrainai ir izdevies iegūt informatīvu atbalstu Rietumos, tikmēr situācija globālajos dienvidos ir daudz kritiskāka. Krievijas un Ķīnas naratīvi un ietekmes sviras ir atrodamas daudzu Āfrikas, Latīņamerikas un citu reģionu valstu informācijas telpā. "Graudu krīze" ir viens no piemēriem, kā Krievija savā labā izmanto dažādus notikumus, lai...

Prokuratūra diviem 9.maija svinētājiem no Daugavpils, kuri intervijā televīzijai slavināja un attaisnoja Krievijas pastrādātos kara noziegumus, piemērojusi sabiedriskos darbus, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina runa 9. maija parādē Maskavā liecina, ka viņš cenšas sagatavot krievus ilgstošam karam, norāda ASV Kara studiju institūta (ISW) analītiķi.