propaganda

Krievijas propagandas telekanāls RT atlaidis vienu no saviem redzamākajiem propagandistiem Antonu Krasovski, kura nesenie televīzijas ēterā paustie aicinājumi slīcināt un dedzināt ukraiņu bērnus izsaukuši rezonansi kā ārzemēs, tā Krievijā.

Latvijas Aizsardzības ministrija informē, ka tuvākā mēneša laikā varētu pastiprināties Krievijas kodolretorika.

Viedokļi, kas Krievijas publiskajā telpā tiek pausti par Ukrainu un ukraiņiem, kopumā neliecina, ka Krievijas sabiedrību varētu vērtēt kā veselīgu, šādu viedokli intervijā LTV "Rīta panorāmai" pauda Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš.

Sestdienas vakarā agresorvalsts Krievijas galvaspilsētas Maskavas piepilsētā sprādzienā nogalināta tuva Krievijas diktatora Vladimira Putina sabiedrotā un rašisma ideologa Aleksandra Dugina meita, Kremļa propagandiste Darja Dugina.

Krievijas televīzijas diskusiju dalībnieks Kremļa kontrolētajos plašsaziņas līdzekļos izteicis jaunākos kodoldraudus, sakot, ka raķetes ir jāšauj uz ASV un Apvienoto Karalisti. Šāds komentārs izskanēja, kad Krievijas Pirmā kanāla iknedēļas radījumā “Laiks rādīs” tika apspriests Zaporožjes atomelektrostacijas liktenis, raksta ASV žurnāls “News Week”...