29. novembrī aizsardzības nozares vadība Ādažu bāzē tikās ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu un Kanādas ārlietu ministri Melāniju Džoliju, pārrunājot drošības aktualitātes.

Aizsardzības ministrijas organizētajā tiešsaistes diskusija “Krīze uz robežas ar Baltkrieviju: vai gaidāms pirmais šāviens” par Baltkrievijas diktatora Aleksandra Lukašenko režīma īstenoto hibrīdkaru pret Latviju diskutē Nacionālās Aizsardzības akadēmijas vadošais pētnieks doktors Toms Rostoks, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants un Latvijas...

Izturības pārbaudījuma "Dzelzs vīri 2021", kurā piedalījās Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku karavīri, mērķis bija gan godināt kritušos karavīrus, gan veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveida popularizēšanu.

Atskats uz 18. novembra militārās tehnikas maršu Rīgas ielās, kurā piedalījās gan Latvijas, gan mūsu sabiedroto tehnikas vienības!

Atzīmējot Aizsardzības ministrijas 30. gadadienu, aicinām noskatīties video “Aizsardzības ministrija - 30 gadi valsts drošības sardzē”, atskatoties uz ministrijas vēsturisko attīstību. Aizsardzības ministrijas pirmsākumi meklējami 1991. gada 24. janvārī, kad tika izveidots Sabiedrības drošības departaments, kas sniedza būtisku ieguldījumu...