Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē uzsāk veidot jaunu artilērijas baterijas lieluma apakšvienību, kura tiks apgādāta ar M109A pašgājējhaubicēm. Tāpat brigādē tiks izveidota Kaujas atbalsta rota ar prettanku un pretgaisa aizsardzības spējām. Svinīgajā pasākumā Kaugurmuižā piedalījās Nacionālo bruņoto spēku un Aizsardzības ministrijas vadība, Vidzemes 2. brigādes vienību komandieri, personāls un citi aicinātie viesi.

Lasīt vairāk

Arī šogad karavīri no dažādām Starptautiskās militārās sporta asociācijas (CISM) dalībvalstīm vienojas sportiskajās aktivitātēs, lai svinētu CISM dibināšanas gadadienas jubileju, veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu bruņotajos spēkos. Sporta pasākumu mērķis ir radīt entuziasmu starptautiskajām organizācijām strādāt vienā virzienā, vairojot mieru visā pasaulē ar devīzi „Draudzība caur sportu”. CISM dienas skrējiens veido ilglaicīgas un stipras attiecības starp organizācijām un starptautiskajām sporta organizācijām, bruņotajiem spēkiem un valdībām.

Lasīt vairāk

Ventspils koncertzālē “Latvija” noticis Nacionālo bruņoto spēku orķestru koncerts, kas veltīts Latvijas armijas pirmā kara orķestra dibināšanas 101. gadadienai. Koncertā piedalījās Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris kapteiņleitnanta Gunta Kumačeva vadībā, Zemessardzes orķestris kapteiņa Anda Kareļa vadībā un Jūras spēku orķestra rokgrupa “Vairogs” seržanta Andra Ločmeļa vadībā.

Lasīt vairāk