Aktuāli

Uz fiziskās sagatavotības pārbaudi Nacionālo bruņoto spēku Sporta klubā ieradās karavīri no deviņām bruņoto spēku vienībām. Karavīru pārbaude sākās ar roku saliekšanu un iztaisnošanu, kam sekoja ķermeņa augšdaļas pacelšana un 3000 metru skrējiens vīriešiem, 1500 metru skrējiens – sievietēm. Turklāt šī nav ikgadējā karavīra fiziskās sagatavotības pārbaude – uz šo karavīri pieteicās brīvprātīgi, lai pretendētu uz kvalifikācijas zīmes iegūšanu.


Šāda veida goda zīme karavīriem, kuri ikvienā normatīva disciplīnā saņēmuši 100 punktus šogad tiek pasniegta pirmo reizi.

Lasīt vairāk

"Iepazīsimies - esmu eksperts Mieriņš! Ikvienam ir svarīgi zināt, kā rīkoties neparedzētās situācijās, tāpēc es jums palīdzēšu sagatavoties jebkurai krīzes situācijai un pastāstīšu, kas atrodams manā ārkārtas gadījumu somā. Apmeklē sargs.lv, apskati rīcības bukletu, kas pieejams trīs valodās - latviešu, krievu un angļu, un esi mieriņā!"

Lasīt vairāk

Ar sabiedrībā zināmu cilvēku pieņemtu izaicinājumu izpildīt dažādus vingrinājumus, ko ikdienā veic karavīri, atklāta Nacionālo bruņoto spēku kampaņa “Esi formā”, kuras mērķis ir sniegt ieskatu Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde karavīru ikdienā, ļaujot sekotājiem labāk iepazīt karavīra profesiju – ko un kā mēs darām, kas mēs esam. Lai pieteiktos dienestam Sauszemes spēku Mehanizētajā kājnieku brigādē ielūkojies: www.esmuforma.lv

Lasīt vairāk

Militārā policija pabeigusi pirmo zemessargu-militāro policistu sagatavošanu. Visi pirmā kursa dalībnieki ir zemessargi ar iepriekšēju dienesta pieredzi. Sagatavošana ilga trīs nedēļas, ņemot vērā, ka dienestam tiek piesaistīti cilvēki, kuri jau beiguši zemessargu pamatapmācības kursu.

Nākotnē Zemessardzes- Militārās policijas vienība kandidātus plāno uzņemt pati, nodrošinot arī dienestam Zemessardzē nepieciešamo iemaņu apgūšanu.

Lasīt vairāk