Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis plāno lūgt NATO dalībvalstis notriekt Krievijas raķetes, kas lido virs Ukrainas, tā, atsaucoties uz izdevumu “Politico”, ziņo aģentūra “Interfax-Ukraine”.

Šodien, 23. maijā, Palangā norisinājās Ziemeļu grupas ministru sanāksme, lai apspriestu aktuālos NATO ziemeļaustrumu flanga drošības jautājumus. Pēc sanāksmes rīkotajā preses konferencē Lietuvas aizsardzības ministrs Laurīns Kasčūns medijiem atklāja, ka Lietuva ir gatava investēt 10 miljonus eiro dronu ražošanā, tā atbalstot Latvijas un...

Nav noslēpums, ka arvien vairāk militārā nozare pievēršas bezpilota lidaparātu jeb dronu izmantošanai. Ja kādreiz dronus izmantoja tikai valstis ar augstu militārās nozares attīstību, tad šobrīd krievu okupantu aizsāktais karš Ukrainā ir pierādījis, ka arī lēti un visiem pieejami droni var lieliski kalpot dažādu uzdevumu izpildē. Zemās izmaksas un...

Pašlaik tiek fiksēti intensīvāki robežas šķērsošanas mēģinājumi vienas dienas laikā, intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma" pavēstīja Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts.

No 25. līdz 26. maijam Jēkabpils novada Viesītes pagasta teritorijā norisināsies Zemessardzes 3. Latgales brigādes 56. kaujas nodrošinājuma bataljona lauka taktiskais vingrinājums ar mērķi trenēt un pārbaudīt vienības vispārējās kaujas spējas.