Ziemeļmaķedonija plāno nodot Ukrainai 12 padomju ražojuma triecienhelikopterus "Mi-24", paziņoja Ziemeļmaķedonijas aizsardzības ministre Slavjanka Petrovska.

ASV neuzskata, ka Krievija gatavotos lietot kodolieročus, norādījusi Savienoto Valstu Nacionālās drošības padome, komentējot Krievijas prezidenta Vladimira Putina paziņojumu, ka Krievija izvietos Baltkrievijā taktiskos kodolieročus.

Šonedēļ Irbenē norisinājās Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) Kājnieku nodaļas komandiera kursa noslēguma uzdevums, kurā tika pārbaudītas iepriekšējās nedēļās iegūtas iemaņas. Nezinātājiem uzdevums varētu šķist vienkāršs – pamestajā pilsētiņā jāieņem vairākas daudzstāvu mājas, taču patiesībā tieši kaujas pilsētvidē ir pats sarežģītākais kauju...

Ziņas, ka Polija un Slovākija piegādās Ukrainai iznīcinātājus “MiG-29”, no kuriem daži, kā ziņots, ir jau piegādāti, liecina par atkāpšanos no ilgstošās nostājas, kas līdz šim bija pretojusies Kijivas aicinājumiem palīdzēt Ukrainai ar kaujas lidmašīnām. Lai gan šis ziedojums tiks atzinīgi novērtēts Ukrainā, tas var radīt politiskus jautājumus, kas...

Krievijas karavīru sagatavošana Baltkrievijas krietni mazāk pieredzējušās armijas bāzē liecina par to, ka karš Ukrainā nopietni iedragājis Krievijas karavīru sagatavošanas sistēmu, teikts Lielbritānijas militārā izlūkdienesta ziņojumā.