Aktuāli

robeža

Krievija pasūtījusi 174 000 jaunu diplomātisko pasu, taču ministrijā, kuru vada Ukrainas kara piekritējs Sergejs Lavrovs, ir ne vairāk kā 15 000 darbinieku, no kuriem tikai katrs trešais varētu pretendēt uz diplomāta statusu, ziņo "Dailymail".

Ņemot vērā joprojām nemainīgo situāciju uz Latvijas - Baltkrievijas robežas, Iekšlietu ministrija (IeM) rosinās valdību līdz 10.augustam pagarināt ārkārtējo situāciju vairākās Latgales pašvaldībās, noskaidroja aģentūra LETA.

Starptautiski neatzītajā Piedņestrā - Moldovai piederošajā apgabalā kuru kopš PSRS sabrukuma kontrolē vietējie separātisti kopā ar tur nelikumīgi esošo Krievijas armiju, vietējie iedzīvotāji ziņo par it kā notikušu Ukrainas dronu uzbrukumu Krievijas bruņoto spēku munīcijas noliktavām netālu no Kolbasnas ciema.

Baltkrievijas Robežapsardzes komiteja paziņojusi, ka no rītdienas, 15. aprīļa Latvijas un Lietuvas pilsoņi varēs bez vīzām iebraukt Baltkrievijas teritorijā, ziņo Baltkrievijas valdošā režīma oficiālā ziņu aģentūra “BelTa”. Tiesa eksperti brīdina - šāda ārēji brīvas ceļošanas iespēja patiesībā var radīt potenciālus draudus Latvija un Lietuvas...

Baltkrievijas ciematā Dubļinā, kas atrodas tikai 30 kilometrus no Ukrainas Čerņigovas apgabala, ieradušies Krievijas papildspēki, vēsta aģentūra “Ukrinform”, atsaucoties uz ASV žurnālista Džeka Deča sociālās saziņas vietnē “Twitter” publicēto informāciju.