robeža

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) pagājušajā gadā ne reizi nav atteikuši dažādu valsts struktūrvienību lūgumam pēc atbalsta, un tas tiek sniegts arī šogad – gan Valsts robežsardzei uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, gan medicīnas resoram Covid-19 vīrusa ierobežošanā. Tā intervijā “Sargs.lv” norāda Nacionālo bruņoto spēku komandieris...

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija un Ārlietu komisija šodien izbraukuma kopsēdē apmeklēs Latvijas-Baltkrievijas pierobežu.

Šodien Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Zemessardzes 3. Latgales brigādi, lai ar brigādes komandieri pulkvedi Gunāru Vizuli apspriestu spēju attīstības projektu izpildes gaitu un iepazītos ar brigādes gatavību pildīt 2022. gada uzdevumus, kā arī pārrunātu karavīru un zemessargu iesaisti atbalsta...

atvijas robežsardze rosinās par trim mēnešiem pagarināt ārkārtējo situāciju Baltkrievijas pierobežā, šorīt LTV "Rīta panorāmā" informēja Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts.

Jau piekto nedēļu Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijas (NAA) kadeti sniedz atbalstu Valsts robežsardzei uz robežas ar Baltkrieviju, iesaistoties kopīgās patruļās ar robežsargiem un novēršot nelikumīgus Latvijas valsts robežas šķērsošanas mēģinājumus.