robeža

Lai ierobežotu nelegālo imigrāciju, Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere aicinājusi palielināt policistu skaitu uz robežas ar Poliju un Čehiju.

Armēnija un Azerbaidžāna vienojušās par abpusēju teritoriālās vienotības atzīšanu, Eirāzijas Augstākās ekonomiskās padomes sēdē Maskavā pavēstīja Armēnijas premjerministrs Nikols Pašinjans.

Aizvadītajā nedēļas nogalē no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 53 cilvēki, informēja Valsts robežsardze.

ASV Enerģētikas departaments ir ziedojis novērošanas un citas palīgiekārtas Latvijas Valsts robežsardzei 1,3 miljonu ASV dolāru apmērā, kas ir investīcija robežu drošības stiprināšanā un radiācijas noteikšanā Latvijā un NATO aliansē, portālam "Sargs.lv" pavēstīja ASV vēstniecība Latvijā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 163 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardze. Piektdien atturēti 58 cilvēki, sestdien 31 cilvēks, bet svētdien atturēti 74 cilvēki. Šogad kopumā no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 2885 cilvēki, bet humānu...