palīdzība Ukrainai

Igaunijā ražotās bezpilota sauszemes kaujas platformas “THeMIS” tiks aprīkotas ar “Starlink” satelīta interneta savienojumu, kas ļaus tām darboties ievērojami lielākā attālumā nekā pašlaik, liecina iekārtas ražotāja “Milrem Robotics” paziņojums.

ASV atcēlušas aizliegumu piegādāt ASV ieročus Ukrainas Nacionālās gvardes 12. speciālo uzdevumu brigādei "Azov", vēsta laikraksts "Washington Post", atsaucoties uz Valsts departamenta paziņojumu.

Francijas prezidents Emanuels Makrons 6. jūnijā Normandijā notikušajās D dienas atceres svinībās paziņoja, ka Parīze piešķirs Kijivai neprecizētu skaitu iznīcinātāju "Mirage 2000-5" un nodrošinās nepieciešamo apmācību. Šis paziņojums rada priekšnoteikumus tam, ka Ukrainas piloti potenciāli varētu izmantot šos daudzpusīgos lidaparātus, lai ar...

Francija nodos Ukrainai iznīcinātājus "Mirage-2000" un apmācīs to ukraiņu pilotus kā daļu no jaunas militārās sadarbības ar Kijivu, ceturtdien paziņoja Francijas prezidents Emanuels Makrons.

Stingras drošības apstākļos, neatklājot atrašanās vietu un klātesošo identitātes, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vadība kopīgi ar aizsardzības nozari, sabiedrotajiem un dronu tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvjiem topošajā poligonā “Sēlija” atklāja jauno dronu poligonu. Šis ir viens no vairākiem plānotajiem dronu testēšanas poligoniem, kurā Latvijas...