Personība

Otrdien mirušais bijušais Padomju Savienības prezidents Mihails Gorbačovs bija noziedznieks, kurš deva pavēli nežēlīgi apspiest miermīlīgos protestus Viļņā un citās pilsētās, paziņojis Lietuvas aizsardzības ministrs Arvīds Anušausks.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52 bataljona zemessargs atvaļināts virsseržants A. Laurītis pagājušajā nedēļā Daugavpils lidlaukā veica savu pieci tūkstošo lēcienu ar izpletni, kas Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) ir otrs lielākais lēcienu skaits pēc līdz šim nepārspētā rekorda – nedaudz virs sešiem tūkstošiem lēcienu. Turklāt Austris to...

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Gaisa spēku bāzes Lidlauka operāciju vadības grupas galvenā speciāliste seržante Tatjana Joničonoka Gaisa spēkiem pievienojās 2016. gadā, un no tā laika Gaisa spēkos ir arī šī īpašā specialitāte – putnu un dzīvnieku kontroles speciālists. Līdz ar to Tatjana ir pirmā, kura Gaisa spēkos un NBS kopumā sāka veikt šīs...

Pirmdien, 25. jūlijā, kinoteātrī “Splendid Palace” aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēs Gruzijā veidotās filmas “Admirālis Spāde” pirmizrādi latviešu valodā, kas vēsta par Latvijas Kara flotes komandieri admirāli Teodoru Spādi (1891–1970).

Šodien, 14. jūlijā, Ministru kabinets Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras direktora amatā apstiprināja līdzšinējo iestādes vadītāju Mārtiņu Libertu, kuru par uzvarētāju amata konkursā bija vienbalsīgi atzinusi atlases komisija.