Diktatūra

Krievijas okupantiem jau tuvākajā laikā nāksies sākt cīņu par sagrābto teritoriju nosargāšanu Ukrainā. Arvien apjomīgākās Rietumu ieroču piegādes Ukrainai ļauj radīt visus vajadzīgos priekšnosacījumus, lai Ukraina gūtu panākumus kara laukā. Līdz ar atbalstu Ukraina arvien jūtamāk saskaras arī ar pašu Rietumvalstu vēlmi gūt iespējami ātrākus un...

ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Viljams Bērnss, trešdien runājot Espenas Drošības konferencē, sacīja, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir pat "pārāk vesels", vēsta tīmekļa medijs "Politico".

G20 valstu ārlietu ministri sanāksmē Bali nav uzņēmuši tradicionālo kopbildi, jo vairāki politiķi atteikušies fotografēties kopā ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu.

Kāda ir Krievijas Jūras kara flotes nākotne? Lai gan Krievijas jūras spēkiem ir bijusi nozīmīga loma pašreizējā karā pret Ukrainu, to sniegums labākajā gadījumā ir bijis neviennozīmīgs. Krievijas flote ir veiksmīgi bloķējusi Ukrainas ostas un apšaudījusi ar raķetēm objektus visā Ukrainā, taču tā vienlaikus cietusi nozīmīgus zaudējumus. Ukrainas...

Kara plosītās Ukrainas galvaspilsētu Kijivu apmeklējuši divi ASV senatori, kuri izstrādājuši likumprojektu ar kuru Krieviju plānots pasludināt valsti, kura atbalsta terorismu, ziņo “Reuters”.