Diktatūra

Cerības uz drīzu miera sarunu sākumu par agresorvalsts Krievijas nelikumīgi sāktā kara izbeigšanu Ukrainā ir veltas, tādēļ gan Ukrainai, gan Rietumvalstīm jāgatavojas ilgstošam konfliktam, pārkārtojot militāro rūpniecību tā, lai tā spētu ilgu laiku atbalstīt Ukrainu gan ar bruņojumu, gan dažādām rezerves daļām, tā medijiem norādījuši Ukrainas un...

Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" savervētajiem ieslodzītajiem tuvākajā laikā beigsies sešu mēnešu līgumi un viņi var pamest grupējumu, norādījis ASV Kara pētījumu institūts (ISW).

“Krievija ir vētra, Ķīna ir klimata pārmaiņas,” tā 2022.gada oktobrī sacīja Vācijas izlūkdienesta vadītājs Tomass Haldenvans (Thomas Haldenwang), raksturojot pašreizējo ģeopolitisko situāciju. Pasaules šķelšanos, iespējams, izraisīja Krievijas iebrukums Ukrainā, taču galvenais 21. gadsimta dzinējspēks ir pastāvīgā konkurence starp ASV un Ķīnu. Abas...

Starptautiskā Krimināltiesa (SKT) izdevusi Krievijas diktatora Vladimira Putina un bērnu tiesībsardzes Marijas Ļvovas-Belovas aresta orderi par ukraiņu bērnu deportāciju.

Polijas drošības dienesti aizturējuši deviņus cilvēkus, kas tiek turēti aizdomās par spiegošanu Krievijas labā un diversiju gatavošanu Polijā, ceturtdien paziņojušas varasiestādes.