Kurzemes plānošanas reģiona izglītības darbiniekus iepazīstinās ar aizsardzības nozares aktualitātēm

Izglītība
Sargs.lv
Image
Vecāko klašu skolnieki VAM nometnē
Foto: Gatis Dieziņš/Aizsardzības ministrija

Trešdien 24. februārī, norisināsies Aizsardzības ministrijas rīkotais tiešsaistes seminārs “Latvijas aizsardzības un drošības aktuālie jautājumi” Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību izglītības pārvalžu vadītājiem, skolu direktoriem un mācību pārziņiem.

Semināru “Latvijas aizsardzības un drošības aktuālie jautājumi” atklās aizsardzības ministrs A. Pabriks, iepazīstinot ar Latvijas aizsardzības nozares aktualitātēm un iesaisti Covid-19 izplatības ierobežošanā.

“Vēlamies turpināt attīstīt sadarbību ar izglītības darbiniekiem, kuriem ir būtiska loma visaptverošas valsts aizsardzības ieviešanā. Gan valsts aizsardzības mācības, gan citu mācību priekšmetu skolotāji bērniem un jauniešiem var palīdzēt apgūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai augtu par drosmīgiem un kritiski domājošiem Latvijas iedzīvotājiem,” norāda aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Savukārt Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons seminārā informēs par aktuālajiem drošības izaicinājumiem un dezinformācijas radītajiem riskiem informatīvajā telpā.

Valsts aizsardzības mācības ieviešanu Latvijas skolās ar semināra dalībniekiem pārrunās Jaunsardzes centra vadītājs pulkvežleitnants Aivis Mirbahs, un ar Nacionālo bruņoto spēku attīstību un aktualitātēm Kurzemē iepazīstinās Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts.

Aizsardzības ministrija rīko reģionālos seminārus Latvijas izglītības pārvalžu vadītājiem, skolu direktoriem un mācību pārziņiem, lai iepazīstinātu ar aizsardzības nozares aktualitātēm.

Dalies ar šo ziņu