visaptveroša aizsardzība

Šodien, 15.jūnijā stājas spēkā grozījumi trīs likumos – Mobilizācijas likumā, Nacionālās drošības likumā, kā arī likumā “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”, kas stiprinās visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas izveidi Latvijā. To kopīgais mērķis – pilnveidot normatīvo regulējumu, lai jebkādos apstākļos tiktu nodrošinātas valsts...

Ministru kabinets otrdien atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) priekšlikumu Latvijā glabāt visas valsts degvielas rezerves, to nodrošinot trīs gadu laikā.

Pirmdien, 24. maijā, Jaunsardzes centrs uzsāks informatīvo kampaņu “Drošs karjeras plāns. Kļūsti par valsts aizsardzības mācības skolotāju”, aicinot esošos pedagogus, augstāko izglītību ieguvušos, kā arī vidusskolu absolventus izvēlēties valsts aizsardzības mācības skolotāja profesiju.

Saeimas pieņemtie grozījumi likumos valsts funkcionēšanas nepārtrauktības stiprināšanai pieprasa izstrādāt krīzes plānus kritiskās infrastruktūras nodrošinātajiem, lai ļautu valstij pēc iespējas ātrāk atgūties no krīzēm, tā, skaidrojot šodien Saeimā pieņemto likuma grozījumu paketi, kas precizē kā nodrošināt valsts nepārtrauktu funkcionēšanu...

Saeima ceturtdien, 20.maijā, trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus Nacionālās drošības likumā, kā arī Mobilizācijas likumā un likumā “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”. To mērķis ir nodrošināt valsts un sabiedrības funkcionēšanas nepārtrauktību valsts apdraudējuma gadījumā, vēsta Saeimas preses dienests.