Aktuāli

visaptveroša aizsardzība

Rīt, 13. maijā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks akcijas “Atpakaļ uz skolu/Atpakaļ uz universitāti 2022” ietvaros Kauguru kultūras namā tiksies ar Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 10.-12. klašu skolēniem, lai dalītos pieredzē ar Eiropas Savienību saistītos jautājumos.

No 9. līdz 12. maijam Aizsardzības ministrija vairākās Latvijas pilsētās organizēs informatīvas lekcijas skolēniem, pedagogiem un citiem iedzīvotājiem par to, kā rīkoties krīzes situācijās un informēs par aktualitātēm aizsardzības nozarē.

6. maijā “Piena muižā - Berghof”, Kuldīgas novadā aizsardzības ministrs Artis Pabriks atklās pirmo reģionālo diskusiju par visaptverošo valsts aizsardzību, lai sekmētu sabiedrības iesaisti valsts aizsardzībā.

Aizsardzības ministrija šogad cer pārpildīt rekrutēšanas plānu Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vadītajai Brīvprātīgo rezervistu apmācības programmai, tomēr vienlaikus jādomā, kā visaptverošas valsts aizsardzībā iesaistīt arī tos cilvēkus, kuri tādu vai citu iemeslu dēļ nav spējīgi pildīt militāro dienestu, tā intervijā Latvijas...