VAM

Jaunsardzes centrs aicina esošos pedagogus, augstāko izglītību ieguvušos, kā arī vidusskolu absolventus izvēlēties valsts aizsardzības mācības skolotāja profesiju.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sadarbība ar aizsardzības nozari ir visaptveroša un veiksmīga, kas attīstījusies stratēģiskajā, operacionālajā un taktiskajā līmenī. Tā intervijā “Sargs.lv” norāda VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš. Viņš uzsver – ņemot vērā Valsts civilās aizsardzības un Latvijas pielāgošanās klimatu...

Līdzšinējā sadarbība ar aizsardzības nozari vērtējama kā pozitīva, tā intervijā “Sargs.lv” norāda iekšlietu ministre Marija Golubeva. Par to arī liecina abu ministriju un to pakļautībā esošo iestāžu ilgstošā sadarbība gan valsts un sabiedrība drošības nodrošināšanā, kopīgās personāla apmācībās, kā arī dabas kataklizmu novēršanā. Ministre īpaši...

No 23. jūlija līdz 2. augustam poligonā “Lāčusils”, Alūksnes novadā notiks Jaunsardzes centra organizētā valsts aizsardzības mācības nometne 11. klašu skolēniem.

Pirmdien, 24. maijā, Jaunsardzes centrs uzsāks informatīvo kampaņu “Drošs karjeras plāns. Kļūsti par valsts aizsardzības mācības skolotāju”, aicinot esošos pedagogus, augstāko izglītību ieguvušos, kā arī vidusskolu absolventus izvēlēties valsts aizsardzības mācības skolotāja profesiju.