izglītība

Trešdien, 21. aprīlī, norisināsies Aizsardzības ministrijas rīkotais tiešsaistes seminārs “Latvijas aizsardzības un drošības aktuālie jautājumi” Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldību izglītības pārvalžu vadītājiem, skolu direktoriem un mācību pārziņiem.

Valsts aizsardzības mācības (VAM) pirmsākumi meklējami 2018. gadā, kad mācību priekšmets kā pilotprojekts tika ieviests 14 Latvijas skolās. VAM ieviešana process strauji virzās uz priekšu – plānots, ka ar nākamo mācību gadu izvēles priekšmetu īsteno jau 98 izglītības iestādes. Tiešsaistes sanāksmē aizsardzības nozares, Jaunsardzes centra vadība...

Piektdien, 26. martā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks atklās tiešsaistes sanāksmi par valsts aizsardzības mācības īstenošanu 2021./2022. mācībā gadā 98 Latvijas skolās.

Katrs ierocis vēsta par sava laika modernākajām tehnoloģijām, un jebkurš priekšmets stāsta daudz vairāk, nekā rakstīts tekstā. Tā saka Latvijas Kara muzeja Ieroču un militārās tehnikas nodaļas vadītājs Dainis Poziņš, “Sargs.lv” komandu iepazīstinot ar krājumu, kas glabā vairāk nekā 1000 ieroču un 10 000 ar tiem saistītu priekšmetu vēstures liecību...

Trešdien 24. februārī, norisināsies Aizsardzības ministrijas rīkotais tiešsaistes seminārs “Latvijas aizsardzības un drošības aktuālie jautājumi” Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību izglītības pārvalžu vadītājiem, skolu direktoriem un mācību pārziņiem.