Aktuāli

rekrutēšana

Ar aicinājumu “Nāc nosargāt un stiprināt!” Aizsardzības ministrija uzrunā sabiedrību par iestāšanos Zemessardzē, kā arī pieteikšanos rezervistu apmācībām, uzsverot, ka tikai kopā iespējams palielināt valsts aizsardzības spējas un stiprināt Latvijas drošību.

Krievijas nelikumīgais iebrukums Ukrainā kārtējo reizi skaidri apliecinājis, ka dzīvojam blakus neprognozējamai agresorvalstij, kuras politiskā vadība savu savtīgo politisko un ekonomisko mērķu labā gatava uz vismežonīgāko - plaša mēroga karu. Atbildīgi un sociāli aktīvi Latvijas iedzīvotāji šādos laikos nevēlas sēdēt “rokas klēpī salikuši”, gaidot...

Zemessardzes rekrutēšanas kampaņā “Esi drošs, esi zemessargs!” šobrīd ir iegūti nedaudz vairāk nekā 850 pieteikumi un tagad notiek to apstrāde, intervijā Latvijas Radio sacīja Zemessardzes štāba priekšnieks pulkvedis Viesturs Bubucis.

Lai vairotu sabiedrības zināšanas par dienestu Zemessardzē un aicinātu tai pievienoties, Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Zemessardzi decembrī rīko kampaņu “Esi drošs, esi zemessargs!”.

Gaisa spēki, tāpat kā Nacionālie bruņotie spēki kopumā, dienestā aicina dažādu specialitāšu pārstāvjus, jo nepieciešami ir gan tehniķi un inženieri, gan elektronikas un informācijas tehnoloģiju speciālisti. Tomēr ne visi karavīru kandidāti var ieņemt attiecīgo pozīciju, jo, piemēram, par ieroču vadības speciālistu Gaisa spēkos var kļūt tikai tad...