rekrutēšana

Militārā policija, sadarbojoties ar Zemessardzi, plāno pieņemt dienestā atvaļinātos karavīrus, kuri turpmāk varētu dienēt kā zemessargi – militārie policisti. Dienests iespējams gluži kā citās zemessardzes vienībās gan no darba  brīvajā laikā, gan kā pastāvīgs darbs, slēdzot līgumu par objektu apsardzi, tā portālam “Sargs.lv” pastāstīja Militārās policijas Drošības pārvaldes priekšnieks majors Jānis Krūmiņš.

Lasīt vairāk

Vairāk nekā 50 karavīru, kuri  izturējuši Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra veikto atlasi un parakstījuši līgumu, uzsākuši savu dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos. Tas sāksies ar trīs mēnešus ilgu militārās pamatapmācības kursu Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolā Alūksnē.

Lasīt vairāk

Lai stiprinātu Latvijas valsts aizsardzību, Zemessardzes 1. Rīgas brigāde jau tuvākajā laikā savās rindās ir gatava uzņemt vēl vismaz 1000 jaunu zemessargu. Latiņa ir augsta, taču esam uz pareizā viļņa, tā par rekrutēšanas plāniem sarunā ar “Sargs.lv” saka Zemessardzes 1. Rīgas brigādes komandieris pulkvežleitnants Aivars Krjukovs. Viņš piebilst, ka līdz gada beigām vairāki simti jaunu zemessargu brigādē esot pavisam reāls un sasniedzams mērķis.

Lasīt vairāk

Profesionālā dienesta karavīru rotu veidošana Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē ne tikai sniegs jaunas kaujas spējas, bet arī varētu kalpot kā talantu kalve instruktoru un virsnieku sastāva atjaunošanai tālākajam dienestam pārējos 2.Vidzemes brigādes Zemessardzes bataljonos. Šādu uzskatu sarunā ar portālu “Sargs.lv” pauda Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris, pulkvedis Mareks Ozoliņš.

Lasīt vairāk