Aktuāli

Polija

Triju Baltijas valstu un Polijas iekšlietu ministri aicinājuši Eiropas Savienības (ES) institūcijas koordinēt atbalstu atmīnēšanas darbiem Ukrainā un izvērtēt iespējas to finansēt no ES līdzekļiem.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir bīstamāks par 20.gadsimta diktatoriem Hitleru un Staļinu, uzskata Polijas premjerministrs Mateušs Moraveckis.

Polija piegādājusi Ukrainai vairāk nekā 200 T-72 tankus un vairākus desmitus kājnieku kaujas mašīnu, ziņo "Polijas Radio".

"Kijivas gaisa spēku rīcībā ir vairāk iznīcinātāju nekā pirms divām nedēļām," paziņoja ASV Aizsardzības ministrijas pārstāvis Džons Kērbijs. Ukraina ir saņēmusi gan papildus lidmašīnas, gan rezerves daļas, kas ir ļāvušas salabot bojātās lidmašīnas. Visticamāk, dāsnās piegādes autori ir Bulgārijas, Polijas un Slovākijas valdības, kuras pirms dažām...

Baltkrievijas Drošības padomes valsts sekretārs Aleksandrs Voļfovičs izteicis kara draudus Baltijas valstīm un Polijai, reaģējot uz reģionā plānotajām militārajām mācībām, kā arī valstu bruņoto spēku infrastruktūras un spēju attīstību.