Polija

Polijas parlaments otrdien pieņēma likumu, kas ļauj noteikt pagaidu ierobežojumus piekļuvei Eiropas Savienības (ES) arējām robežām ar Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu.

NATO uz Latviju, Lietuvu un Poliju sūtīs savus speciālistus, lai sniegtu atbalstu krīzes risināšanā uz valstu robežām ar Baltkrieviju. Tā pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu sacīja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Viņš arīdzan uzsvēra – alianse atkārtoti apliecina savu solidaritāti ar Baltkrievijas hibrīduzbrukumā cietušajām...

Par ilggadēju ieguldījumu Latvijas gaisa atbalsta kontrolieru (JTAC) programmas attīstībā un JTAC speciālistu apmācībā ar Nacionālo bruņoto spēku komandiera apbalvojumu goda zīmi “Par nopelniem” apbalvoti trīs Polijas bruņoto spēku karavīri.

Uz Polijas-Baltkrievijas robežas atbalstā poļu kolēģiem šobrīd nosūtīti ap 60 Igaunijas Aizsardzības spēku karavīri, apliecināja Igaunijas bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Martins Herems, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs “ERR.ee”. Viņš uzsvēra, ka šādi Igaunijas ne tikai izrāda solidaritāti, palīdzot sabiedrotajiem, bet arī gūst...

Polijas Aizsardzības ministrija 21. novembrī savā “Twitter” kontā publicējusi video, kurā, iespējams, redzams, kā iereibis Baltkrievijas virsnieks lūdz saviem Polijas kolēģiem cigaretes, raksta Lietuvas sabiedriskais medijs “LRT.lt”.