Polija

Lietuvas Aizsardzības ministrija gatavojas tuvākajā nākotnē parakstīt līgumu par Polijā ražoto pārnēsājamo pretgaisa aizsardzības sistēmu "Grom" iegādi par 20 miljoniem eiro, ziņo portāls "Defence Industry Europe".

Lai ierobežotu nelegālo imigrāciju, Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere aicinājusi palielināt policistu skaitu uz robežas ar Poliju un Čehiju.

Polijas aizsardzības ministrs Marjušs Blaščaks trešdien paziņojis, ka Varšava plāno šogad izvērst zemūdeņu iepirkuma programmu.

Polija sākusi gatavot visaptverošu ziņojumu par zaudējumiem, ko tai nodarījusi Padomju Savienība, pirmdien paziņojis ārlietu ministra vietnieks Arkadjušs Mularčiks. Intervijā sabiedriskajam televīzijas kanālam "TVP Info" Mularčikam tika uzdots jautājums, vai Polija plāno sagatavot ziņojumu par PSRS nodarītajiem zaudējumiem, kas līdzinātos pērn...

Pirmdien, 22. maijā, Polijā, Varšavā, aizsardzības ministre Ināra Mūrniece piedalīsies Ziemeļu grupas aizsardzības ministru sanāksmē, lai pārrunātu NATO ziemeļaustrumu flanga drošības jautājumus, portālu "Sargs.lv" informēja Aizsardzības ministrija.