nozares pētījumi

Aizsardzības ministrija informē, ka Ministru kabinets ir apstiprinājis aizsardzības budžeta līdzekļu novirzīšanu Irbenes radioteleskopa uzturēšanas izmaksu daļējai segšanai.

Aizsardzības ministrija sagatavojusi aizsardzības inovāciju pētījumu programmu, kuras kopējais finansējums tuvākajiem gadiem būs 1,5 miljoni eiro.

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (DAIF Latvija) trešo gadu pēc Latvijas Drošības un aizsardzības klastera iniciatīvas sveic labākos pētniekus no Latvijas izglītības un pētniecības iestādēm, pasniedzot ‘’Aizsardzības industrijas gada balvu izglītībā un pētniecībā’’. Šogad godpilno pirmo vietu dala Latvijas Lauksaimniecības...

Aptuveni trešdaļa Latvijas iedzīvotāju tic ar Covid-19 saistīto sazvērestību teorijām, turklāt lielākā daļa Latvijas sabiedrības, kas tic šādām teorijām ir jaunieši, tā iepazīstinot ar jaunāko GLOBSEC pētījumu “Latvijas Radio” raidījumam “Pēcpusdiena” stāstīja Rīgas Juridiskās augstskolas pasniedzējs Mārtiņš Hiršs.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 11. klases skolniece Paula Pūpe uzrakstījusi zinātniski pētniecisko darbu “Jaunsardzes nozīme jauniešu tālākizglītībā”. Darba tēma autorei ir būtiska, jo pati gandrīz divus gadus ir Jaunsardzē, tāpēc vēlējusies noskaidrot arī citu jauniešu motivāciju būt šajā organizācijā. Intervējot vairākus jaunsargus un Jaunsardzes...