Aktuāli

medicīna

Šonedēļ uzturoties vizītē Ukrainā, Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece kopā ar Ukrainas aizsardzības ministra vietnieci Hannu Maļjaru (Hanna Maliar) apmeklēja Kijivu un Harkivu, kā arī viesojās Ļvivā un Rivnē, lai ar pašvaldību, bruņoto spēku vienību un veselības aprūpes iestāžu vadību pārrunātu Ukrainas pieredzi karā ar...

Kopš 24.februārī sākās Krievijas pilna apjoma iebrukums, Ukrainā ir nodarīti postījumi 369 slimnīcām, bet 39 slimnīcas ir pilnībā sagrautas, televīzijā paziņoja Ukrainas veselības aizsardzības ministrs Viktors Ļaško.

Cēsīs, militārajā bāzē “Pipariņi”, norisinās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rotas rīkotais karavīra paplašinātās pirmās palīdzības karavīra-glābēja kurss. Tuvojoties kursa noslēgumam, portāls “Sargs.lv” devās apskatīt klātienē, kā norisinās mācības kopā ar sabiedrotajiem no ASV.

Mediķi rosina sadarbībā ar Aizsardzības ministriju attīstīt kara medicīnas potenciālu civilajā medicīnā, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijas (VM) preses sekretāre Sintija Gulbe.