drošība

Pēdējo nedēļu laikā ir palielinājusies Baltkrievijas režīma organizētā migrantu plūsma uz Latviju, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā stāstīja Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts. Ņemot vērā pastiprinātu nelegālās imigrācijas spiedienu, Latvijas valdība Ludzas, Krāslavas, Augšdaugavas novados, kā arī...

Latvijas Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT.LV ir veikusi plašu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju draudu meklēšanas operāciju, lai identificētu uzbrucēju klātbūtni Latvijas kritiskās infrastruktūras sistēmās.

Turcijas ārlietu ministrs Mevlits Čavušoglu otrdien Bukarestē plāno tikties ar Zviedrijas un Somijas kolēģiem, lai runātu par Skandināvijas valstu pievienošanos NATO.

Polijas bruņotie spēki operatīvajai testēšanai saņēmuši jaunās kājnieku kaujas mašīnas “Borsuk”. Tās izstrādātas, lai aizstātu novecojušos kaujas transportlīdzekļus “BWP-1”, ko iepriekš izmantoja Polijas armija.

Korejas Republikas, sauktas arī par Dienvidkoreju, vēstnieks Beļģijā Jūns Soongu (Yoon Soongu) 22. novembrī NATO galvenajā mītnē Briselē tikās ar alianses ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu, lai atzīmētu Korejas Republikas diplomātiskās misijas izveidošanu NATO.