diktators

Dienvidkoreja ceturtdien paziņoja, ka "uzmanīgi vēro" Krievijas diktatora Vladimira Putina gatavošanos gaidāmajai vizītei Ziemeļkorejā.

Armēnijas premjerministrs Nikols Pašinjans trešdien paziņoja par nodomu izstāties no Kolektīvās drošības līguma organizācijas, kurā dominē Krievija, saistībā ar pieaugošu saspīlējumu starp abām valstīm.

Pagājušajā piektdienā Nacionālajā aizsardzības akadēmijā norisinājās Drošības un stratēģiskās pētniecības centra organizētā starptautiskā konference "Krievijas karš pret Ukrainu: Stratēģija, militārās tehnoloģijas un Eiropas drošība". Tajā Glāzgovas Universitātes profesore vēsturniece un politoloģe Beatrise Hoizere (Beatrice Heuser) sniedza...

Baltkrievijas diktators Aleksandrs Lukašenko parakstījis dekrētu, ar kuru aptur Baltkrievijas dalību līgumā, kas ierobežo konvencionālo bruņoto spēku izvietošanu Eiropā.

Krievijas diktators Vladimirs Putins otrdien draudēja Eiropai ar "nopietnām sekām", ja Ukrainai tiks atļauts ar Rietumu piegādātiem tālas darbības precīzijas ieročiem uzbrukt Krievijas teritorijai.