diktators

Cerības uz drīzu miera sarunu sākumu par agresorvalsts Krievijas nelikumīgi sāktā kara izbeigšanu Ukrainā ir veltas, tādēļ gan Ukrainai, gan Rietumvalstīm jāgatavojas ilgstošam konfliktam, pārkārtojot militāro rūpniecību tā, lai tā spētu ilgu laiku atbalstīt Ukrainu gan ar bruņojumu, gan dažādām rezerves daļām, tā medijiem norādījuši Ukrainas un...

Starptautiskā Krimināltiesa (SKT) izdevusi Krievijas diktatora Vladimira Putina un bērnu tiesībsardzes Marijas Ļvovas-Belovas aresta orderi par ukraiņu bērnu deportāciju.

Šajā nedēļā pasaules medijos izplatījās ziņa par Austrālijas vēlmi iegādātie piecas ASV kodolzemūdenes. Šī ziņa nepalika nepamanīta Ķīnā, jau nākamajā dienā tika paziņots, ka Ķīnas prezidents Sji Dziņpins dosies uz Maskavu tikties ar Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu, kurā iespējams tiks izveidota sava veida “Anti-AUKUS” alianse, Krievijai...

Ja Ziemeļkorejas raķetes to izmēģinājuma gaitā tiks notriektas virs Klusā okeāna, tas tiks uzskatīts par "skaidru kara pieteikumu", otrdien brīdināja Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna ietekmīgā māsa Kima Jočuna.

Krievija "vēsturisko robežu" koncepciju var izmantot, lai attaisnotu agresiju pret jebkuru kaimiņvalsti, arī Moldovu, uzskata ASV Kara studiju institūta (ISW) analītiķi.