diktators

Francija izvedīs savu karaspēku un atsauks vēstnieku no Nigēras, kur pirms diviem mēnešiem apvērsumā nāca pie varas militārā hunta, svētdienas vakarā paziņoja Francijas prezidents Emanuels Makrons.

Krievijas diktators Vladimirs Putins un Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns Kremļa trešdien publiskotajā videoierakstā redzami, tiekoties un sarokojoties kosmodromā "Vostočnij" Krievijas Tālajos Austrumos.

Līdz 2023. gada jūnijam Krievijas līderis Vladimirs Putins bija pārliecināts, ka nekas viņa varu valstī nevar satricināt. Pret diktatoru noskaņotie aktīvisti tika veiksmīgi izspiesti no valsts, skaļākie tika ieslodzīti vai nogalināti. Vairums neapmierinātās balsis klusēja, un pati Krievijas elite bija gatava paciest autokrāta ārpolitiku...

Jaunais mācību gads Krievijas skolās iesācies ar papildinātu programmu, kuras ietvaros skolēni apgūs ne tikai pamatiemaņas darbībās ar ieročiem un bezpilota lidaparātiem, bet arī Kremļa skatījumu uz pēdējo gadu vēsturi un “Speciālo militāro operāciju” Ukrainā, savā ikdienas ziņojumā vēsta britu izlūki.

Baltkrievijas Aizsardzības ministrija izplatījusi paziņojumu, ka no 1. septembra tās teritorijā norisinās Krievijas vadītās Kolektīvās drošības līguma organizācijas (KDLO) bruņoto spēku militārās mācības, kurās piedalās ap 2500 karavīru.