Covid-19

Divas trešdaļas jeb 66% Latvijas iedzīvotāju ir apmierināti ar valdības atbildes reakciju uz Krievijas īstenoto karu Ukrainā, savukārt nedaudz vairāk nekā puse jeb 53% ir apmierināti ar Eiropas Savienības (ES) atbildes reakciju, liecina 2022.gada vasaras "Eirobarometra" aptauja.

Krievijas valdošā elite jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma ir manīgi raudzījusies, kā to izmantot savu ģeopolitisko ambīciju realizēšanai. Kremlis nekautrējās savā labā izmantot individuālo aizsarglīdzekļu deficītu citās valstīs, tām piesakoties par palīdzības sniedzēju, protams, to darot uz pašu Krievijas medicīnas darbinieku drošības rēķina. Tam...

G20 valstu finanšu ministru un centrālo banku vadītāju tikšanās Džakartā sākusies ar Indonēzijas brīdinājumu, ka Ukrainas krīze apdraud ekonomiku atlabšanu pēc pandēmijas.

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) pagājušajā gadā ne reizi nav atteikuši dažādu valsts struktūrvienību lūgumam pēc atbalsta, un tas tiek sniegts arī šogad – gan Valsts robežsardzei uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, gan medicīnas resoram Covid-19 vīrusa ierobežošanā. Tā intervijā “Sargs.lv” norāda Nacionālo bruņoto spēku komandieris...

Aizsardzības ministrija (AM) tikai pēc tehnisko specifikāciju saņemšanas no Veselības ministrijas (VM) varētu sākt iegādāties iedzīvotājiem paredzētos respiratorus, informē ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.