Aktuāli

Covid-19

Krievijas valdošā elite jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma ir manīgi raudzījusies, kā to izmantot savu ģeopolitisko ambīciju realizēšanai. Kremlis nekautrējās savā labā izmantot individuālo aizsarglīdzekļu deficītu citās valstīs, tām piesakoties par palīdzības sniedzēju, protams, to darot uz pašu Krievijas medicīnas darbinieku drošības rēķina. Tam...

G20 valstu finanšu ministru un centrālo banku vadītāju tikšanās Džakartā sākusies ar Indonēzijas brīdinājumu, ka Ukrainas krīze apdraud ekonomiku atlabšanu pēc pandēmijas.

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) pagājušajā gadā ne reizi nav atteikuši dažādu valsts struktūrvienību lūgumam pēc atbalsta, un tas tiek sniegts arī šogad – gan Valsts robežsardzei uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, gan medicīnas resoram Covid-19 vīrusa ierobežošanā. Tā intervijā “Sargs.lv” norāda Nacionālo bruņoto spēku komandieris...

Aizsardzības ministrija (AM) tikai pēc tehnisko specifikāciju saņemšanas no Veselības ministrijas (VM) varētu sākt iegādāties iedzīvotājiem paredzētos respiratorus, informē ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.

Pēc Limbažu novada domes lūguma Zemessardze nosūtījusi savu personālu uz veco ļaužu mītni "Sprīdīši" Salacgrīvā, lai uzraudzītu epidemioloģisko prasību nodrošināšanu, tā sociālajā vietnē “Twitter” ziņo aizsardzības ministrs Artis Pabriks.