Covid-19

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) pirms aprīlī plānotās vizītes Afganistānā līdz marta beigām lūgusi rast ārkārtas iespēju pašai vakcinēties un pret Covid-19 vakcinēt arī pavadošo delegāciju, raksta Igaunijas nacionālā ziņu vietne “ERR.ee”.

Aizsardzības ministrija informē, ka Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs par 3 449 034 eiro ir iegādājies 2 645 872 higiēniskās sejas maskas, kas tiek piegādātas Latvijas skolām, lai Covid-19 pandēmijas apstākļos nodrošinātu daļēju klātienes mācību norisi.

Kopš pandēmijas sākuma valsts institūciju vajadzībām Aizsardzības ministrijas (AM) struktūrvienības individuālo aizsarglīdzekļu iepirkumos izlietojušas 41 210 797 eiro, aģentūra LETA noskaidroja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

To, ka lielā daļā Krievijas sabiedrības neapmierinātība ar esošo valdību pieaug, nevar noliegt, tāpēc varas iestādes kā vienīgo pareizo risinājumu izvēlas dažādus represīvus pasākumus. Turklāt dažreiz viņu darbības rada iespaidu, ka tās zaudējušas kontroli pār notiekošo un nezina, ko darīt, tā savā ikgadējā ziņojumā norāda Igaunijas Ārējās...

Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs” par ziedotāju līdzekļiem sarūpējis nākamo palīdzības dāvinājumu atsevišķām Nacionālo bruņoto spēku karavīru un zemessargu ģimenēm - portatīvo datoru attālināto mācību nodrošināšanai bērniem. Latvijas armijā un Zemessardzē apzinātas 108 ģimenes, kurām šāds atbalsts Covid-19 pandēmijas laikā būtu ļoti...