Covid-19

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) pagājušajā gadā ne reizi nav atteikuši dažādu valsts struktūrvienību lūgumam pēc atbalsta, un tas tiek sniegts arī šogad – gan Valsts robežsardzei uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, gan medicīnas resoram Covid-19 vīrusa ierobežošanā. Tā intervijā “Sargs.lv” norāda Nacionālo bruņoto spēku komandieris...

Aizsardzības ministrija (AM) tikai pēc tehnisko specifikāciju saņemšanas no Veselības ministrijas (VM) varētu sākt iegādāties iedzīvotājiem paredzētos respiratorus, informē ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.

Pēc Limbažu novada domes lūguma Zemessardze nosūtījusi savu personālu uz veco ļaužu mītni "Sprīdīši" Salacgrīvā, lai uzraudzītu epidemioloģisko prasību nodrošināšanu, tā sociālajā vietnē “Twitter” ziņo aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Koronavīrusa izraisītā pandēmija, piegādes ķēžu nepieejamība un cenu kāpums sarežģījis Igaunijas Aizsardzības spēku iepirkumu procesu, piemēram, piegādes cenas no Āzijas reģiona pašlaik pieaugušas vairākkārt, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs “ERR.ee”. Par spīti tam Igaunijas aizsardzības spējās un armijas attīstībā tiek ieguldītas lielas...

Aizvadītās nedēļas nogalē ASV aizsardzības sekretāram Lojdam Ostinam atklāts pozitīvs Covid-19 tests, paziņojis ASV Aizsardzības departaments.