ASV

ASV Armija saņēmusi pirmās Precīzā trieciena raķetes [Precision Strike Missile]. Šo ieroču saņemšana ļaus uzsākt līdz šim izmantoto taktisko ballistisko raķešu ATACMS [Army Tactical Missile System] aizvietošanu.

Teju puse jeb 47 % amerikāņu uzskata, ka ASV palīdzībai Ukrainai jāpaliek tādā pašā līmenī vai jāpalielina, atsaucoties uz ASV socioloģisko pētījumu centra “Pew Research Center” aptaujas rezultātiem ziņo Ukrainas medijs “Ukrainska Pravda”.

ASV prezidenta Džo Baidena administrācija izskata iespēju noteikt jaunus ierobežojumus patvēruma meklētājiem, kā arī vienkāršot nelegālo imigrantu deportēšanas procedūras, vēsta ziņu aģentūra "Reuters", atsaucoties uz avotu.

Piektdien, 8. decembrī, aizsardzības ministrs Andris Sprūds un Amerikas Savienoto Valstu vēstnieks Kristofers Robinsons (Christopher Robinson) paziņoja par līguma noslēgšanu par ASV uzņēmuma “Raytheon” un Norvēģijas uzņēmuma “Kongsberg” ražoto pretkuģu raķešu sistēmu ”Naval Strike Missile” iegādi, portālu "Sargs.lv" informēja Aizsardzības...

Bagdādē naktī uz piektdienu raķetes trāpījušas netālu no ASV vēstniecības, ziņo avoti drošības iestādēs un aculiecinieki.