spiegošana

Slovākijā bijušais un pašreizējais izlūkdienesta vadītājs, kā arī vēl pieci policijas un izlūkdienesta darbinieki apsūdzēti pilnvaru ļaunprātīgā izmantošanā un noziedzīgā sazvērestībā, ceturtdien paziņoja policijas augstākā amatpersona Štefans Hamrans.

ASV Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) Ņujorkas pretizlūkošanas nodaļas bijušais priekšnieks Čārlijs Makgonigals otrdien Manhetenas tiesā atzina vainu, ka pēc amata pamešanas strādājis Krievijas oligarha Oļega Deripaskas labā un piedalījies sazvērestībā, lai palīdzētu pārkāpt uzņēmējam noteiktās ASV sankcijas.

Polija ir aizturējusi divus Krievijas pilsoņus, kuri izplatīja krievu algotņu grupējuma "Vagner" propagandas materiālus Varšavā un Krakovā, pirmdien paziņojis Polijas iekšlietu ministrs.

Polija ir aizturējusi baltkrievu, kurš tiek turēts aizdomās par dalību krievu spiegu grupējumā, piektdien paziņojis Polijas iekšlietu ministrs Mariušs Kaminskis.

Krimināllietu, kurā par spiegošanu apsūdzēts bijušais Saeimas deputāts Jānis Ādamsons, Rīgas pilsētas tiesa Pārdaugavā plāno turpināt skatīt 29.augustā plkst.10, liecina ieraksts tiesu kalendārā. Ādamsonu aizdomās par spiegošanu Valsts drošības dienests (VDD) aizturēja 2021.gada vasarā. Tobrīd viņš bija Saeimas deputāts un pārstāvēja partiju...