sankcijas

Eiropas Komisija (EK) trešdien ierosinājusi konfiscēt krievu aktīvus, kas iesaldēti, reaģējot uz Maskavas atkārtoto iebrukumu Ukrainā, lai tādējādi kompensētu Kijivai Krievijas nodarītos zaudējumus.

Trešdien, 23. novembrī, Eiropas Parlaments pasludināja Krieviju par terorisma atbalstošu valsti. Ņemot vērā Krievijas diktatora Vladimira Putina armijas pastrādātās zvērības pret Ukrainas civiliedzīvotājiem, EP pieņemtajā rezolūcijā atzina Krieviju par terorisma atbalstoši valsti un valsti, kas “izmanto terorisma līdzekļus.” “Sargs.lv” skaidro, ko...

Agresorvalsts Krievijas kuģu būvētava “Pella Shipyard”, kas ražo “Karakurt” klases kara kuģus, saskaras ar finansiālām grūtībām pēc vairākām tiesas prāvām ar Krievijas Aizsardzības ministriju un kreditoriem. Kamēr uzņēmums cenšas izpildīt valsts pasūtījumus, tikmēr Krievijas valsts aizsardzības resors palielina sava pasūtījuma izmaksas, kuras...

Eiropas Savienība (ES) gatavo devīto sankciju kārtu pret Krieviju, ceturtdien vizītē Somijā paziņojusi Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena.

Pieaugot Krievijas nežēlībai pret Ukrainu, Eiropas Savienība cenšas dažādos veidos atbalstīt un palīdzēt kara nopostītajai valstij. Viens no veidiem ir konfiscēt Krievijas valsts un oligarhu īpašumus, taču tas ir nepārbaudīts juridisks ceļš, ko Eiropas Komisija ir gatava uzņemties.