Aktuāli

rezerve

Ar taktisko uzdevumu izpildi un individuālo kaujas iemaņu atkārtošanu noslēdzas rezerves karavīru vairāku dienu apmācība, lai sagatavotos Zemessardzes 1. Rīgas brigādes mācībām militāro mācību ciklā “Namejs 2020”. Rezerves karavīri uzsver, ka jūtas sagatavoti integrēties savās vienībās, lai pildītu uzdevumus atbilstoši operacionālajai nepieciešamībai.

Lasīt vairāk

21. septembrī Zemessardzes 1. Rīgas brigādes bataljonos ieradās rezerves karavīri, lai gatavotos gaidāmajām Zemessardzes mācībām militāro mācību ciklā “Namejs 2020”. Rezerves karavīru apmācības mērķis ir pēc iespējas ātrāk un efektīvāk integrēt papildspēkus bataljonu uzdevumu izpildē, ko 1. Rīgas brigāde militāro mācību ietvaros plāno veikt no 25. līdz 27. septembrim.

Lasīt vairāk

Mani vadīja ne tikai patriotisms, bet arī profesionāla ziņkāre. Tā savu lēmumu šovasar kļūt par rezerves karavīru portālam “Sargs.lv” skaidro Inese Vircavniece, kura ir civilā darbiniece – sabiedrisko attiecību speciāliste Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Apvienotā štāba Mobilizācijas un rekrutēšanas pārvaldes Mobilizācijas un rezerves karavīru apmācību plānošanas daļā. Lai labāk spētu uzrunāt citus kļūt par rezerves karavīriem, viņa pati kopā ar vēl 16 Latvijas pilsoņiem šovasar pabeidza Kājnieku skolā Alūksnē notiekošo Rezervistu apmācības kursu, iegūstot militārās pamatiemaņas.

Lasīt vairāk