politika

Krievijas Iekšlietu ministrija izsludinājusi meklēšanā Saeimas deputātu Jāni Vitenbergu (NA), Igaunijas bijušo Policijas un robežsardzes departamenta ģenerāldirektoru Elmāru Vaheru un kādreizējo ārlietu ministru Urmasu Reinsalu, kā arī vairākas citas esošās un bijušās amatpersonas no Baltijas valstīm un Polijas.

Kara noziedznieks Vladimirs Putins ir atlaidis savu aizsardzības ministru un ilggadējo sabiedroto Sergeju Šoigu. V. Putins šim amatam ir izvirzījis pārstāvi Andreju Belousovu no civilās vides, kurš ir bijis premjerministra vietnieks ar specializāciju ekonomikā. Portāls “Sargs.lv” uz sarunu aicināja Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas...

Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) izdevusi rīkojumu par īpašas tematiskās komitejas saistībā ar Latvijas austrumu pierobežas sociālekonomisko attīstību un drošības stiprināšanu izveidošanu, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Intervijā portālam “Sargs.lv” ASV vēstnieks Latvijā Kristofers Robinsons skaidro, vai Latvija un NATO var gaidīt ASV militāro atbalstu iespējamas Krievijas agresijas gadījumā, kāda bijusi Latvijas un ASV sadarbība vairāk nekā divdesmit gadu garumā, kā arī kādi ir iespējamie NATO attīstības scenāriji.

Lietuvas parlaments otrdien pieņēma likuma grozījumus, kas atvieglos un paātrinās aizsardzības rūpniecības objektu būvniecību valstī.