politika

Lai efektīvi un tālredzīgi risinātu ar militārā poligona “Sēlija” izveidi saistītos jautājumus, valdība otrdien, 22. augustā, atbalstīja Aizsardzības ministrijas priekšlikumu izveidot militārā poligona “Sēlija” starpinstitucionālo darba grupu.

Lai gan Krievijas sabiedrības attieksme pret karu Ukrainā ir komplicēta un mainās, tā pašlaik neraida signālus par būtiskiem tūlītējiem draudiem Putina režīma politiskajai stabilitātei Krievijā, savā jaunākajā informatīvi analītiskajā rakstā atzinis Satversmes aizsardzības birojs (SAB).

Pašreizējā krīze un tās nopietnība nebija pilnībā paredzama. Joprojām nav skaidrs, vai tuvākajā laikā to izdosies atrisināt. Polija bija spērusi nozīmīgus soļus, lai atbalstītu Ukrainu, dažkārt uz savu interešu rēķina. Tomēr bija sagaidāms, ka Polijas politika attiecībā uz Ukrainu laika gaitā varētu kļūt pragmatiskāka, jo jebkuram atbalstam ir...

Militārā hunta, kas pagājušajā nedēļā nāca pie varas apvērsumā Nigērā, aizturējusi vismaz 180 līdzšinējās valdošās partijas biedrus, pirmdien paziņoja partija. Starp aizturētajiem ir enerģētikas ministrs Mahamane Sani Mahamadu, kalnrūpniecības ministrs Useini Hadizatu un Partijas demokrātijai un sociālismam prezidents Fumakoje Gado. Aizturēti arī...

Ceturtdien, 13. jūlijā, Ministru kabinetā tika apstiprināti “Noteikumi par kārtību, kādā pilsoņus reģistrē, uzskaita, atlasa un iesauc valsts aizsardzības dienestā, un valsts aizsardzības militārajā dienestā apgūstamajām zināšanām un prasmēm”, portālu "Sargs.lv" informēja Aizsardzības ministrija.