Aktuāli

NATO

Ceturtdien, 16. plānotais ASV Gaisa spēku iznīcinātāju F-35 "Lightning II" un gaisa uzpildes tankkuģa KC-135 zemais pārlidojums būs redzams mazliet vēlāk - laika posmā no pulksten 16:20 līdz 16:50, informē Nacionālie bruņotie spēki.

Visticamāk, 29. un 30. jūnijā Madridē gaidāmajā NATO samitā tiks pieņemti lēmumi par tālāku NATO spēku stiprināšanu, taču teikt, ka tas būs “rīt uz pusdienlaiku”, nevar, viss notiek pakāpeniski, tā Sargs.lv” norāda NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos Baiba Braže. Jau tagad NATO tiešā pakļautībā ir vairāk nekā 40 000...

Trešdien, 15. jūnijā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Albānijas aizsardzības ministrs Niko Peleši (Niko Peleshi) parakstīja savstarpējās sadarbības memorandu ar mērķi veicināt divpusējo sadarbību aizsardzības jomā, sniedzot ieguldījumu kopējā starptautiskajā drošībā.

Šodien ASV aizsardzības ministrs Loids Ostins Briselē tikās ar izveidotās Ukrainas aizsardzības kontaktgrupas pārstāvjiem, lai noteiktu un izskatītu turpmākos pasākumus, kas nepieciešami, lai palīdzētu Ukrainai aizsargāties pret Krievijas agresiju. L. Ostins atzina, ka ASV piešķirs papildus vienu miljardu dolāru palīdzībai Ukrainā.