Aktuāli

Kapelānu dienests

Šonedēļ Nacionālie bruņotie spēki vairākās Latvijas pašvaldībās nogādās Vācijas un Zviedrijas nevalstisko organizāciju sarūpēto humānās palīdzības sūtījumu sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem – trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm un senioriem.

Nacionālo bruņoto spēku karavīriem (NBS) Ziemassvētki ir laiks, kad vajadzētu apstāties ikdienas ritmā, gremdēties pārdomās, būt pie ģimenes un sajust tās mīlestību. Tomēr ne visi karavīri šos Ziemassvētkus varēs baudīt kopā ar saviem tuvajiem. Taču, pildot dienesta pienākumus, viņiem jāatceras – tas, ko jūs darāt, ir svarīgs ne tikai valstij un...

Ne velti Lāčplēša diena tiek svinēta vienā no gada vistumšākajiem mēnešiem, jo, kur ir tumsa, tur ir vislielākā iespēja parādīties gaismai. Tā uzrunā svinīgajā 11. novembra dievkalpojumā Rīgas Doma baznīcā norādīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Savukārt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) virskapelāne kapteine Estere Tumoviča atgādināja, ka...

Šodien aizsardzības ministrs Artis Pabriks tikās ar Nacionālo bruņoto spēku kapelāniem, lai pārrunātu karavīru un zemessargu garīgās aprūpes jautājumus, ņemot vērā aktuālos drošības izaicinājumus.

30. septembrī Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece dosies reģionālajā vizītē uz Cēsīm, lai apmeklētu Nacionālo bruņoto spēku un Zemessardzes vienības, kā arī nodotu humāno palīdzību Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komitejai.