iepirkumi

Aizsardzības ministrija līdz februāra sākumam plāno iepirkt un piegādāt otru Latvijas skolām paredzēto masku partiju, norāda Aizsardzības ministrija. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir veicis pretendentu pārbaudi, līdz ar to uz tālākajām sarunām tiks aicināti trīs uzņēmumu pārstāvji.

Aizsardzības ministrija informē, ka Ministru kabinets ir konceptuāli atbalstījis priekšlikumu aizsardzības nozarei nodrošināt Covid-19 eksprestestu jeb siekalu testu centralizētās iegādes Covid-19 noteikšanai valsts un pašvaldību sociālās aprūpes centros.

Aizsardzības ministrija turpina iepirkumu procedūru par Latvijas skolām paredzēto masku iegādi. Maskas, kuras tika iepirktas no SIA "Solutions", ir nopirktas un nogādātas pašvaldībām. Attiecībā uz atlikušo masku iepirkumu - pieteikšanās šim iepirkumam bija izsludināta līdz 7. janvārim.

Somija un Latvija šogad sāks ražot jaunās “Patria” 6x6 platformas abu valstu bruņotajiem spēkiem. Arī Igaunija 2020. gada pavasarī pievienojās šai iniciatīvai, taču tā paša gada oktobrī no tālākas dalības projektā izstājās izmaksu dēļ, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs “Err.ee”. Tā vietā Igaunijas bruņotie spēki plāno modernizēt jau esošos sešu...

Aizsardzības ministrijas paspārnē no šī gada sāks darboties Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkuma centrs (VALIC).