iepirkumi

Aizsardzības ministrija informē, ka Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs par 3 449 034 eiro ir iegādājies 2 645 872 higiēniskās sejas maskas, kas tiek piegādātas Latvijas skolām, lai Covid-19 pandēmijas apstākļos nodrošinātu daļēju klātienes mācību norisi.

Kopš pandēmijas sākuma valsts institūciju vajadzībām Aizsardzības ministrijas (AM) struktūrvienības individuālo aizsarglīdzekļu iepirkumos izlietojušas 41 210 797 eiro, aģentūra LETA noskaidroja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

Aizsardzības ministrija līdz februāra sākumam plāno iepirkt un piegādāt otru Latvijas skolām paredzēto masku partiju, norāda Aizsardzības ministrija. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir veicis pretendentu pārbaudi, līdz ar to uz tālākajām sarunām tiks aicināti trīs uzņēmumu pārstāvji.

Aizsardzības ministrija informē, ka Ministru kabinets ir konceptuāli atbalstījis priekšlikumu aizsardzības nozarei nodrošināt Covid-19 eksprestestu jeb siekalu testu centralizētās iegādes Covid-19 noteikšanai valsts un pašvaldību sociālās aprūpes centros.

Aizsardzības ministrija turpina iepirkumu procedūru par Latvijas skolām paredzēto masku iegādi. Maskas, kuras tika iepirktas no SIA "Solutions", ir nopirktas un nogādātas pašvaldībām. Attiecībā uz atlikušo masku iepirkumu - pieteikšanās šim iepirkumam bija izsludināta līdz 7. janvārim.