ģeopolitika

Teroraktā Piemaskavas koncertzālē ir pretrunas un neskaidrības, tomēr šis notikums tiks izmantots totalitārisma pazīmju nostiprināšanai Krievijas sabiedrībā un patriotiskākās iedzīvotāju daļas vēl ciešākai konsolidācijai ap vadoni Vladimiru Putinu, pauda vēsturnieks un politologs Kārlis Daukšts.

Konfiskācija ir riskanta, bet eiro reputācija neizbēgs neskarta, ja Eiropa ļaus Krievijai uzvarēt, intervijā izdevumam "Politico" brīdina Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks. Jautājums ir par to, vai "jūs iekasējat nodokļus no saviem iedzīvotājiem vai izmantojat agresora aktīvus... ja karš ir ilgs, asiņains un ārkārtīgi dārgs, vienā brīdī...

Izraēlas armijas operācijā Gazas pilsētā esošajā al Šifas slimnīcā līdz šim likvidēti aptuveni 90 teroristi, trešdien paziņojusi armija. Armija aizturējusi 160 aizdomās turamos un nogādājusi Izraēlā uz nopratināšanu, atklāja armija. Izraēlas karavīri arī konfiscējuši ieročus.

Otrdien, 19. martā, Ministru kabinets atbalstīja Nacionālo bruņoto spēku karavīru dalības pagarināšanu ANO starptautiskajā operācijā “United Nations Truce Supervision Organization” (UNTSO)” līdz 2026. gada 1. maijam.

Austrumu robežas nostiprināšana nesagādās neērtības vietējiem Latgales iedzīvotājiem, turklāt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) aktivitātēs varēs iesaistīties vietējie uzņēmumi, gūstot iespējas paplašināt savu biznesu, tā Daugavpilī, Vienības namā, tiekoties ar Latgales reģionālajiem un nacionālajiem mediju pārstāvjiem īpaši sasauktā preses konferencē...