genocīds

Krievija turpinās veikt masīvus raķešu uzbrukumus Ukrainai, bet nākamā šāda uzbrukuma sagatavošanai tai ir vajadzīga nedēļa, ceturtdien sacīja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes pārstāvis Andrijs Jusovs.

21. septembrī Krievijas diktators Vladimirs Putins parakstīja dekrētu par Krievijas pilsoņu “daļēju mobilizāciju”, lai iesauktu 300 000 militāros rezervistus. Šis dekrēts izraisīja pretrunīgu reakciju visā Krievijas sabiedrībā, neskatoties uz gandrīz pilnīgu sabiedrības atbalstu Maskavas agresijai pret Ukrainu. “Daļēja mobilizācija” daudzos...

Pirmdien Ukrainas pretgaisa aizsardzības spēki notrieca 44 no vairāk nekā 50 Krievijas spārnotajām raķetēm, ziņo Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēku pavēlniecība.

Agresorvalsts Krievija, atriebjoties par lielajiem zaudējumiem Harkivas apgabala atbrīvošanas operācijā, turpina apšaudīt Ukrainas infrastruktūru ar raķetēm, tiesa tās personāla un tehnikas zaudējumi turpina palielināties.

Ukrainas Harkivas apgabala Izjumas pilsētā pēc tās atbrīvošanas no krievu okupācijas ir atrasts masu kaps ar vairāk nekā 440 līķiem, paziņoja Harkivas apgabala policijas izmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Serhijs Bolvinovs.