genocīds

Kolīdz karš Ukrainā būs beidzies, agresorvalsts Krievija meklēs iespējas jaunām militārām avantūrām, tādējādi tās nākamā agresija, kas būs vērsta pret kādu no Eiropas valstīm ir tikai un vienīgi laika jautājums. Šādu – visai atklātu viedokli intervijā medijam “ELTA” pauda Lietuvas ārlietu ministrs Gabrieļus Landsberģis.

Agresorvalsts Krievija nākamgad plāno palielināt savus militāros izdevumus par 70%, atsaucoties uz aģentūras AFP rīcībā esošo informāciju ziņo izdevums “The Moscow Times”.

ASV Tieslietu ministrija sadarbojas ar Starptautisko Krimināltiesu (SKT) un atbalsta Ukrainas prokurorus, kuri veic kara noziegumu izmeklēšanu, pirmdien paziņoja ģenerālprokurors Meriks Garlends, atkārtoti apliecinot, ka vairāk nekā gadu pēc Krievijas iebrukuma viņa departaments turpina sniegt atbalstu.

Kara piekritēji agresorvalstī Krievijā jau kādu laiku ir aicinājuši uz pilna apjoma mobilizāciju, taču līdz šim diktators Vladimirs Putins ir izturējis kārdinājumu veikt pilnu mobilizāciju, jo saprot, ka tas ir ļoti nepopulārs lēmums, kas var ietekmēt Krievijas stabilitāti. Tā vietā varas elite Krievijā cenšas papildināt profesionālā dienesta...

Lietuvas ārlietu ministrs Gabrieļus Landsberģis pirmdien vizītes laikā Nīderlandē ticies ar Starptautiskās Krimināltiesas (SKT) virsprokuroru Karimu Hanu un nodevis viņam informāciju par bērnu nelikumīgu izvešanu no Krievijas okupētajām Ukrainas teritorijām uz Baltkrieviju, pavēstīja Lietuvas Ārlietu ministrija.