Aktuāli

Eiropas Aizsardzības fonds

Aizsardzības ministrija aicina uzņēmējus un pētniekus tiešsaistē piedalīties Eiropas Komisijas organizētajā seminārā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaisti, kas norisināsies 30. jūnijā un 1. jūlijā.

Šodien tiešsaistē norisināsies Eiropas Aizsardzības fonda jaunās regulas un 2021. gada darba programmas pieņemšanas pasākums, kā arī industrijas ekspertu diskusijas.

Uzņēmums “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) daudzus gadus ir viens no Nacionālo bruņoto spēku (NBS) piegādātājiem, kā arī ilggadējs Aizsardzības ministrijas (AM) partneris, tomēr aizsardzības nozarē tas darbojas tikai četrus gadus. Tas jauniem produktiem ir ievērojams, bet ne ilgs termiņš. Turklāt iekļūšana nozarē ir sarežģīta, tāpēc būtiska ir...

Aizsardzības ministrijas un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (DAIF Latvija) rīkotā domnīca Latvijas uzņēmējiem un pētniekiem pierādīja, ka industrijai ir liela interese par Eiropas Aizsardzības fonda (European Defence Fund – EDF) finansējuma piesaisti dažādiem aizsardzības industrijas projektiem.

Šodien tiešsaistē norisināsies Aizsardzības ministrijas un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas rīkotā domnīca uzņēmējiem un pētniekiem par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaisti aizsardzības industrijas projektiem.