aizsardzības ministrs (84

Latvijā šobrīd atrodas aptuveni 3000 sabiedroto karavīri un to skaits drīzā nākotnē būtiski pieaugs. Līdz ar sabiedroto klātbūtnes un Latvijas armijas skaitlisko pieaugumu norit arī aktīvs darbs pie militārās infrastruktūras paplašināšanas, intervijā “Latvijas Televīzijai” norāda aizsardzības ministrs Andris Sprūds.

"Eiropas Savienībai nekavējoties jālemj par Krievijas Centrālās bankas iesaldētās peļņas novirzīšanu militārajam atbalstam Ukrainai. Šie aptuveni 3 miljardi eiro gadā kopā ar Eiropas Savienības un tās dalībvalstu piešķirto atbalstu sniegtu Ukrainai papildus tik steidzami nepieciešamo munīciju un pretgaisa aizsardzību,” sacīja aizsardzības ministrs...

Lai apmeklētu Otavas drošības konferenci un piedalītos vairākās divpusējās tikšanās, aizsardzības ministrs Andris Sprūds no 5. līdz 8. martam darba vizītē viesosies Kanādā.

Aizsardzības ministrs Andris Sprūds ir saņēmis un iepazinies ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) sagatavoto militāro izvērtējumu par iespējamām sekām un ieguvumiem, Latvijai izstājoties no Otavas konvencijas. Ministrs ir pārrunājis šo jautājumu arī ar sabiedrotajiem, tai skaitā Lietuvas un Igaunijas aizsardzības ministriem. Tā rezultātā aizsardzības...

Ceturtdien, 11. janvārī, aizsardzības ministrs Andris Sprūds darba vizītē apmeklēs Briseli un tiksies ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu (Jens Stoltenberg).