veselība

Otrdien, 20. jūnijā, Ministru kabinets apstiprināja grozījumus noteikumos, kas paredz, ka atvaļinātiem valsts aizsardzības dienesta karavīriem tiks apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi, kas nepieciešami militārā dienesta pienākumu pildīšanas laikā gūtas traumas vai saslimšanas ārstēšanai.

Jau trešo gadu Aizsardzības ministrijas darbinieki Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fonda rīkotajā labdarības akcijā “Drosmes kaste” sarūpējuši dāvaniņas mazajiem pacientiem – dažādas rotaļlietas, kas palīdzēs bērniem radīt priecīgas emocijas brīžos, kad būs jāpārdzīvo kāda sāpīga vai nepatīkama procedūra.

Šodien, 13. decembrī, Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece apmeklēja ārstniecības iestādes “Veselības centrs 4” sarūpētās neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnas un humānās palīdzības nodošanu sūtīšanai uz karadarbības skarto Ukrainas Bahmutas apgabalu.

Karš nes postošas sekas visai valstij, taču vissmagāk tas skar iedzīvotāju un īpaši karavīru mentālo veselību. Ir iespējams atjaunot ēkas un uzbūvēt jaunus ceļus, taču karavīru garu, kuri aizstāvējuši savu tēvzemi un piedzīvojuši draugu nāvi, vairs nebūs iespējams atjaunot. “The Associated Press” devās uz Ukrainu, lai uzzinātu, kā Ukraina dziedina...

Valdība otrdien atbalstīja noteikumus, kas regulē Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas izglītojamiem apmaksājamos veselības aprūpes pakalpojumu veidus un apjomu. Sākumā samaksu par veselības aprūpes pakalpojumiem veic izglītojamais vai viņa likumiskais pārstāvis no saviem līdzekļiem, bet skola pēc tam atlīdzina šajos noteikumos minētos...