Aktuāli

veselība

Krievija apstarotos karavīrus no Ukrainas Čornobiļas atomelektrostacijas (AES) slēgtās zonas izved uz Baltkrieviju, pavēstīja Ukrainas Slēgtās zonas lietu pārvaldes loceklis Jaroslavs Jemeļanenko.

Ukrainas bumbu patvertnēs 3 dienu laikā piedzimuši 6 mazuļi, atsaucoties uz Ukrainas Veselības ministrijas ziņoto, vēsta “The Kyiv Independent”.

Daļa no NATO ikgadējā Labdarības tirdziņā (“NATO Charity Bazaar”) savāktajiem līdzekļiem arī šogad nonāk divu Latvijas biedrību atbalstam. Čeku virs 7000 eiro saņēma Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks"un čeku par teju desmit tūkstošiem eiro saņēma ģimeņu un attīstības centrs (ĢBAC) “Brīnumiņš” Talsos. Centra vadītāja, kura ir arī...

Iepriekš esmu bijis divās starptautiskajās operācijās un iespēju pēc tam iziet sociālās rehabilitācijas kursu neizmantoju tikai tāpēc, ka tas bija jādara vienam, bez ģimenes. Taču pēcmisijas laikā šī kopā būšana ir īpaši svarīga, tā intervijā “Sargs.lv” atzīst Latvijas kontingenta Kosovā komandieris pulkvežleitnants Armands Veters. Turpmāk karavīri...

Aizsardzības ministrija (AM) tikai pēc tehnisko specifikāciju saņemšanas no Veselības ministrijas (VM) varētu sākt iegādāties iedzīvotājiem paredzētos respiratorus, informē ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.