terorisms

Gandrīz puse no karā Gazas joslā nogalinātajiem ir palestīniešu grupējuma "Hamās" kaujinieki, svētdien podkāstā paziņoja Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu.

Valsts drošības dienests (VDD) 2.maijā aizturējis kādu Latvijas nepilsoni, kuru tur aizdomās par mācīšanos terorismam un uz terorismu aicinoša satura izplatīšanu citām personām, aģentūru LETA informēja dienests.

Palestīniešu teroristu organizācijas "Hamās" bruņotais spārns piektdien atkal uzbrucis Kerem Šalomas robežšķērsošanas punktam starp Izraēlu un Gazas joslu.

Aizvadītās nedēļas nogalē laikraksts “Financial Times”, atsaucoties uz trīs Eiropas valstu izlūkdienestu sniegto informāciju, brīdināja par Krievijas gatavošanos veikt sabotāžas un diversijas aktus visā Eiropā. Lai gan eskalācijas draudu līmenis starp Krieviju un Rietumvalstīm pēdējo gadu laikā ir pieaudzis, dažāda veida hibrīdās karadarbības...

Arvien vairāk pierādījumu liecina, ka Krievija netieši piegādā savu bruņojumu Irānu atbalstošajam teroristiskajam grupējumam “Hezbollah”, kas, solidarizējoties ar palestīniešu teroristu grupējumu “Hamās”, veic tiešus un mērķētus uzbrukumus Izraēlas civiliedzīvotājiem valsts Ziemeļu daļā, kas robežojas ar Libānu. Tā Latvijas žurnālistiem rīkotajā...