Aktuāli

starptautiskās operācijas

ASV Senāta Izlūkošanas komitejas pārstāvji ir satraukti par Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIA) un citu ASV drošības iestāžu nespēju izstrādāt precīzas prognozes saistībā ar dažādu konfliktu eskalāciju, vēsta CNN.

Šodien, 28. aprīlī, Saeima pieņēma lēmumu par Nacionālo bruņoto spēku dalību ANO starptautiskajā operācijā “United Nations Truce Supervision Organization” (UNTSO)” uz laiku līdz 2024. gada 1.maijam.

20. aprīlī Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš dosies darba vizītē uz Kosovu, lai tiktos ar Latvijas kontingenta karavīriem, kuri pašlaik veic dienesta pienākumus miera uzturēšanas operācijā Kosovā, pildot uzdevumus dažādos operāciju rajonos.

Lietuvā un Ziemeļmaķedonijā nesen ieradušies aptuveni deviņdesmit Afganistānas pilsoņi, kuri agrāk strādājuši NATO labā. Šie cilvēki ar ģimenēm ir pēdējie no Afganistānas evakuētie iedzīvotāji, kuri iepriekš uzturējās NATO reaģēšanas spēku pagaidu izmitināšanas centrā Kosovā, kur viņiem bija nodrošināti gan mājokļi, gan medicīnas un citi...