Štāba bataljons

Piektdien, 30. septembrī pie Brīvības pieminekļa Rīgā notiks svinīgā zvēresta došanas ceremonija militāras pamatapmācības kursa kursantiem. Kursantu apmācība notiek Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona instruktoru pavadībā gan bataljona izvietojumā, gan Rīgas apkaimē.

Sākot ar 28.jūliju, aicinām arī sievietes pieteikties dienestam Štāba bataljona Godasardzes rotā. Godasardzes rota ir ikdienā redzamākā NBS apakšvienība, kas reprezentē Latviju un Nacionālos bruņotos spēkus, nodrošinot godasardzi pie Brīvības pieminekļa un Rīgas pils, kā arī piedaloties valsts nozīmes reprezentatīvos pasākumos, augstu viesu...

Ceturtdien, 14. jūlijā, Štāba bataljona Godasardzes rotas karavīri soļos Bastīlijas dienas militārajā parādē Parīzē, Francijā, kurā kopumā piedalīsies vairāk nekā 6400 dalībnieku no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Rumānijas un Francijas.

Otrdien, 29. martā, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljonu, lai ar tā komandieri jūras kapteini Seldzi Grasmani pārrunātu vienības projektu un uzdevumu izpildes gaitu.