skolas

No 3. līdz 5. martam Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” norisināsies izglītības izstāde “Skola 2023”, kurā Nacionālie bruņotie spēki sniegs iespēju jauniešiem uzzināt vairāk par studiju iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā un dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Ukrainā kopš Krievijas militārās agresijas sākuma ir nodarīti postījumi 2328 izglītības iestādēm, no kurām 289 ir sagrautas, ceturtdien preses konferencē paziņoja Nacionālās policijas Organizatoriski analītiskā nodrošinājuma un operatīvās reaģēšanas departamenta priekšnieks Oleksijs Serhejevs.

Jaunsargu un valsts aizsardzības mācības (VAM) instruktors ir cilvēks, kurš ne tikai novada savas dienas kārtībā ieplānotās nodarbības, bet ir arī bērnu un jauniešu liels balsts, uzticības persona un piemērs. Tā intervijā, raksturojot instruktorus, norāda Jaunsardzes centra direktors pulkvežleitnants Aivis Mirbahs, piebilstot – šie cilvēki spēj...

No 25. jūlija līdz 3. augustā poligonā “Lāčusils”, Alūksnes novadā notiks Jaunsardzes centra organizētā valsts aizsardzības mācības nometnes 10. klašu skolēniem un 1. vai 2. kursa audzēkņiem no profesionālajām izglītības iestādēm. Tiek plānots, ka šajā nometnēs piedalīsies ap 80 skolēnu, bet to 25. jūlijā atklās Aizsardzības ministrijas...

Pirmdien, 13. jūnijā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks piedalīsies Biznesa augstskolas “Turība” rīkotajā ekspertu diskusijā - viedokļu ringā “Latvijas aizsardzības stiprināšana: ko vēl varam darīt?”.