Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde

Izskatīšanai Saeimā nodots likumprojekts, kas ļautu arī profesionālā dienesta karavīriem saņemt garantijas mājokļa iegādei vai būvniecībai, kā tās šobrīd var saņemt, piemēram, ģimenes ar bērniem vai jaunie speciālisti. Kā norāda Aizsardzības ministrija, tas var kalpot kā papildus motivējošs faktors, lai karavīri ilgāk paliktu dienestā. Tas, ka...

Valdība šodien atbalstīja Aizsardzības ministrijas (AM) plānu piešķirt vienu miljonu eiro Ādažu novada domei ceļa gar militāro bāzi pārbūvei.

Izturības pārbaudījuma "Dzelzs vīri 2021", kurā piedalījās Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku karavīri, mērķis bija gan godināt kritušos karavīrus, gan veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveida popularizēšanu.

Militārās mācības “Bold Axe” apstiprināja, ko šķietami jau zinājām – kaujas grupu līmenī Latvijas un sabiedroto karavīri spēj izpildīt visa veida operācijas un uzdevumus, sākot no aizsardzības operācijām pilsētvidē, līdz pretinieka mērķu izvēlei. Tā par Ādažu poligonā notikušajām Nacionālo bruņoto spēku, kā arī Latvijā un Igaunijā izvietoto kaujas...

Atskats uz 18. novembra militārās tehnikas maršu Rīgas ielās, kurā piedalījās gan Latvijas, gan mūsu sabiedroto tehnikas vienības!