Norvēģija

Sešas valstis, kuru krastus apskalo Ziemeļjūra, otrdien parakstījušas vienošanos par sadarbību zemūdens infrastruktūras aizsargāšanai.

NATO pirmdien sāk mācības Somijas, Norvēģijas un Zviedrijas ziemeļos, un mācībās nepilnu divu nedēļu laikā piedalīsies vairāk nekā 20 000 karavīru no 13 valstīm.

Ceturtdien, 19. oktobrī, aizsardzības ministrs Andris Sprūds tiksies ar Nīderlandes Karalistes vēstnieci Klaudiju Magdalenu Njo Pītersi (Claudia Magdalena Njoo Pieterse), Zviedrijas Karalistes vēstnieci Kārinu Hēglundi (Karin Höglund) un Norvēģijas Karalistes vēstnieci Īni Morengu (Ine Måreng).

Ievērojot sankcijas pret Krieviju, Somija ir ieviesusi pastāvīgu robežkontroli, lai nepieļautu Krievijas transportlīdzekļu iebraukšanu tās teritorijā pa sešiem pārrobežu ceļiem no Norvēģijas. Norvēģijas un Somijas muitas amatpersonas Norvēģijas presei apstiprināja, ka ir piesaistīti papildu resursi, lai neļautu robežu šķērsot automašīnām ar...

Norvēģija kļūs par trešo valsti, kas piešķirs Kijivai iznīcinātājus F-16, ceturtdien ziņo trīs Norvēģijas mediji, nenorādot avotus.