Aktuāli

nelikumīgie robežpārkāpēji

Ņemot vērā joprojām nemainīgo situāciju uz Latvijas - Baltkrievijas robežas, Iekšlietu ministrija (IeM) rosinās valdību līdz 10.augustam pagarināt ārkārtējo situāciju vairākās Latgales pašvaldībās, noskaidroja aģentūra LETA.

Baltkrievijas pašpasludinātā prezidenta realizētie hibrīduzbrukumi pret Eiropas Savienības (ES) ārējās robežas valstīm – Latviju, Lietuvu un Poliju, nav sniegušas viņam vēlamo rezultātu, kas ir pret Baltkrieviju vērsto ES sankciju mīkstināšana vai atcelšana, kā arī A. Lukašenko atzīšana par likumīgu Baltkrievijas prezidentu. Līdz ar to, visticamāk...

Robežsardze svētdien, 6.februārī, novērsusi 36 cilvēku mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija un Ārlietu komisija šodien izbraukuma kopsēdē apmeklēs Latvijas-Baltkrievijas pierobežu.

Tā vietā, lai Eiropas Savienība (ES) sūdzētos par neiekļaušanu ASV un NATO sarunās ar Krieviju, tai būtu jāuzņemas kas tāds, ar ko tā patiešām spētu tikt galā – jau laikus jāgatavojas Ukrainas bēgļu viļņiem, kas varētu meklēt patvērumu kara gadījumā. Šādu tiešu un skarbu viedokli pauž Eiropas politikas analīzes centra (CEPA) nerezidējošais pētnieks...