nelikumīgie robežpārkāpēji

Reaģējot uz Baltijas valstu un Polijas lūgumu, pirmdien Briselē notiekošajā Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministru sanāksmē politiķi varētu atbalstīt aicinājumu aizliegt Eiropas valstīm iznomāt lidmašīnas Baltkrievijas lidsabiedrībai “Belavia”, lai ar tām varētu nogādāt nelikumīgos robežšķērsotājus uz Minsku. Tā, atsaucoties uz ziņu aģentūru...

Starp nelegālajiem imigrantiem, kas šogad iekļuvuši Lietuvā pāri Baltkrievijas robežai, apzināti vairāk nekā desmit cilvēki, kas varētu būt saistīti ar teroristiskām organizācijām, un četros gadījumos jau pieņemts lēmums par viņu izraidīšanu no valsts, piektdien Lietuvas sabiedriskajam radio pastāstījis iekšlietu ministres Agnes Bilotaites...

Polijas drošības dienesta pārstāvis sakariem ar presi Staņislavs Žarins ceturtdien pavēstījis, ka pastāv pārliecinoši pierādījumi par Krievijas līdzdalību migrantu krīzes radīšanā uz Polijas un Baltkrievijas robežas.

Ikgadējais starptautiskās drošības un politikas forums "Rīgas konference 2021" no 15.oktobra līdz 16.oktobrim norisināsies tiešsaistē, aģentūru LETA informēja "Latvijas Transatlantiskās organizācijas" (LATO) pārstāve Renāte Grudule.

Afganistānas pagaidu valdība, ko pēc varas sagrābšanas izveidojusi radikālo islāmistu kustība "Taliban", brīdinājusi ASV un Eiropas sūtņus, ka centieni vērst sankcijas pret talibu režīmu apdraud drošību un var izraisīt ekonomisko bēgļu vilni.