nelikumīgie robežpārkāpēji

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija un Ārlietu komisija šodien izbraukuma kopsēdē apmeklēs Latvijas-Baltkrievijas pierobežu.

Tā vietā, lai Eiropas Savienība (ES) sūdzētos par neiekļaušanu ASV un NATO sarunās ar Krieviju, tai būtu jāuzņemas kas tāds, ar ko tā patiešām spētu tikt galā – jau laikus jāgatavojas Ukrainas bēgļu viļņiem, kas varētu meklēt patvērumu kara gadījumā. Šādu tiešu un skarbu viedokli pauž Eiropas politikas analīzes centra (CEPA) nerezidējošais pētnieks...

atvijas robežsardze rosinās par trim mēnešiem pagarināt ārkārtējo situāciju Baltkrievijas pierobežā, šorīt LTV "Rīta panorāmā" informēja Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts.

Jau piekto nedēļu Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijas (NAA) kadeti sniedz atbalstu Valsts robežsardzei uz robežas ar Baltkrieviju, iesaistoties kopīgās patruļās ar robežsargiem un novēršot nelikumīgus Latvijas valsts robežas šķērsošanas mēģinājumus.

Pirmdien, 3.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas novērsušas 55 cilvēku mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.