nelikumīgie robežpārkāpēji

Lai ierobežotu nelegālo imigrāciju, Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere aicinājusi palielināt policistu skaitu uz robežas ar Poliju un Čehiju.

Aizvadītajā nedēļas nogalē no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 53 cilvēki, informēja Valsts robežsardze.

Aizvadītajā diennaktī no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēts 91 cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē. Šogad kopumā no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 3216 cilvēki, bet humānu apsvērumu dēļ Latvijā šogad kopumā uzņemti 178 cilvēki.

Aizvadītajā nedēļas nogalē no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 163 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardze. Piektdien atturēti 58 cilvēki, sestdien 31 cilvēks, bet svētdien atturēti 74 cilvēki. Šogad kopumā no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 2885 cilvēki, bet humānu...

Situācija Latvijas-Baltkrievijas robežā paredzams, ka pasliktināsies, tāpēc Latvijas valdība ir lēmusi par ārkārtējās situācijas pagarināšanu Baltkrievijas pierobežā līdz 10. augustam. 1. maija naktī robežu nelegāli centās šķērsot vairāk nekā 90 cilvēki. Vācijas laikraksts "Bild" ziņo, ka Krievija ir sākusi masveidā izsniegt vīzas Tuvo Austrumu...