migrācija

Polijas parlaments otrdien pieņēma likumu, kas ļauj noteikt pagaidu ierobežojumus piekļuvei Eiropas Savienības (ES) arējām robežām ar Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu.

NATO ir gatava pret Krieviju vērst ekonomiskās sankcijas un politisku reakciju, ja tā turpinās agresīvo retoriku, provokācijas un galu galā vērsīs militāru uzbrukumu pret Ukrainu, , tā pēc NATO ārlietu ministru sanāksmes pirmās dienas Rīgā žurnālistiem sacīja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Viņš arī neizslēdza iespēju, ka, īstenojoties...

Eiropas Savienībai (ES) ir jāpastiprina spiediens uz Baltkrievijas diktatora Aleksandra Lukašenko režīmu un jāievieš vēl stingrākas sankcijas, šodien Kopenhāgenā piedaloties Baltijas un Ziemeļvalstu (NB8) parlamentu priekšsēdētāju sanāksmē, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).

Precīzu migrantu skaitu Baltkrievijā varētu nezināt pat kaimiņvalstī pie varas esošais Aleksandrs Lukašenko, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pieļāva ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Aptuveni 230 nelegālajiem imigrantiem ar Baltkrievijas robežsargu atbalstu izdevies ielauzties Polijas teritorijā, taču nekavējoties tie nosūtīti atpakaļ, ceturtdien paziņojuši poļu robežsargi.