Aktuāli

migrācija

Ņemot vērā joprojām nemainīgo situāciju uz Latvijas - Baltkrievijas robežas, Iekšlietu ministrija (IeM) rosinās valdību līdz 10.augustam pagarināt ārkārtējo situāciju vairākās Latgales pašvaldībās, noskaidroja aģentūra LETA.

Francijas Atlantijas okeāna piekrastes pilsētā Biaricā vietējais aktīvists Pjērs Afners iekļuvis Krievijas prezidenta Vladimira Putina meitas villā un paziņojis, ka villa ir gatava uzņemt no Putina režīma cietušos, pirmām kārtām - kara bēgļus no Ukrainas, ziņo pētnieciskās žurnālistikas medijs "The Insider".

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā sākuma 24.februārī Polijā ieradušies gandrīz 1,7 miljoni kara bēgļu no Ukrainas, svētdien tviterī informēja Polijas Robežsardzes dienests.

Baltkrievijas pašpasludinātā prezidenta realizētie hibrīduzbrukumi pret Eiropas Savienības (ES) ārējās robežas valstīm – Latviju, Lietuvu un Poliju, nav sniegušas viņam vēlamo rezultātu, kas ir pret Baltkrieviju vērsto ES sankciju mīkstināšana vai atcelšana, kā arī A. Lukašenko atzīšana par likumīgu Baltkrievijas prezidentu. Līdz ar to, visticamāk...

Ministrijas pirmdien plāno iesniegt komentārus Iekšlietu ministrijas sagatavojam plānam gadījumam, ja ierodas liels cilvēku skaits no Ukrainas, sociālajā tīklā "Twitter" iepriekš norādījusi iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP).