mediji

Krievijas prezidenta Vladimira Putina lēmums atlikt ikgadējo uzrunu Federālajai sapulcei norāda uz to, ka viņš nav pārliecināts par savām spējām formēt Krievijas informatīvo telpu uz pieaugošās kritikas fona, kas pret viņu tiek vērsta pēc iebrukuma Ukrainā, kārtējā izvērtējumā norāda ASV Kara studiju institūta (ISW) analītiķi.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi anulēt apraides atļauju patlaban Latvijā strādājošajai Krievijas neatkarīgajai TV programmai "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain").

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ierosinājusi administratīvā pārkāpuma lietu pret Krievijas neatkarīgo TV programmu "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain"), kas raida ar Latvijas licenci, par aicinājumu palīdzēt Krievijas armijai, aģentūrai LETA sacīja NEPLP priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.

Lai skaidrotu Latvijas valstiskuma pamatus un to aizstāvēšanas nozīmi ikviena Latvijas pilsoņa dzīvē vēsturiski un mūsdienu drošības kontekstā, Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Aizsardzības ministriju (AM) un kanālu "ReTV" novembrī piedāvās noskatīties trīs diskusiju raidījumus, aģentūru LETA informēja ViA multimediju laboratorijas vadītāja...

Krievijas propagandas telekanāls RT atlaidis vienu no saviem redzamākajiem propagandistiem Antonu Krasovski, kura nesenie televīzijas ēterā paustie aicinājumi slīcināt un dedzināt ukraiņu bērnus izsaukuši rezonansi kā ārzemēs, tā Krievijā.