mediji

Aizsardzības ministrija aicina plašsaziņas līdzekļus un nevalstiskās organizācijas, kuru pamata mērķauditorija atrodas Latgales plānošanas reģiona teritorijā, pieteikt savu dalību projektu konkursam “Atbalsts Latgales informatīvās telpas stiprināšanai”.

Šogad Latgale neapšaubāmi bija visaptverošās valsts aizsardzības mācību “Namejs” epicentrā, un šādu nepieciešamību noteica arvien pieaugošais nelegālo imigrantu spiediens uz Latvijas-Baltkrievijas robežas. Attiecīgi jau augusta sākumā tika rīkots mācību cikls “Nameja vairogs”, kuru laikā NBS un sabiedroto karavīri devās patruļā pa Daugavpils rajonu...

Krievijas prezidenta Vladimira Putina lēmums atlikt ikgadējo uzrunu Federālajai sapulcei norāda uz to, ka viņš nav pārliecināts par savām spējām formēt Krievijas informatīvo telpu uz pieaugošās kritikas fona, kas pret viņu tiek vērsta pēc iebrukuma Ukrainā, kārtējā izvērtējumā norāda ASV Kara studiju institūta (ISW) analītiķi.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi anulēt apraides atļauju patlaban Latvijā strādājošajai Krievijas neatkarīgajai TV programmai "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain").

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ierosinājusi administratīvā pārkāpuma lietu pret Krievijas neatkarīgo TV programmu "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain"), kas raida ar Latvijas licenci, par aicinājumu palīdzēt Krievijas armijai, aģentūrai LETA sacīja NEPLP priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.