mediji

Lai skaidrotu Latvijas valstiskuma pamatus un to aizstāvēšanas nozīmi ikviena Latvijas pilsoņa dzīvē vēsturiski un mūsdienu drošības kontekstā, Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Aizsardzības ministriju (AM) un kanālu "ReTV" novembrī piedāvās noskatīties trīs diskusiju raidījumus, aģentūru LETA informēja ViA multimediju laboratorijas vadītāja...

Krievijas propagandas telekanāls RT atlaidis vienu no saviem redzamākajiem propagandistiem Antonu Krasovski, kura nesenie televīzijas ēterā paustie aicinājumi slīcināt un dedzināt ukraiņu bērnus izsaukuši rezonansi kā ārzemēs, tā Krievijā.

Krievija karā pret Ukrainu nav spējusi gūt panākumus kibertelpā, piektdien paziņojis Lielbritānijas Valdības sakaru centra (GCHQ) vadītājs Džeremijs Flemings.

Nepieciešams iestāties pret Krievijas izplatīto dezinformāciju dažādos pasaules reģionos, uzsvēra Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV), tiekoties ar Jaunzēlandes ārlietu ministri Nanaju Mahutu.

Krievijas televīzijas diskusiju dalībnieks Kremļa kontrolētajos plašsaziņas līdzekļos izteicis jaunākos kodoldraudus, sakot, ka raķetes ir jāšauj uz ASV un Apvienoto Karalisti. Šāds komentārs izskanēja, kad Krievijas Pirmā kanāla iknedēļas radījumā “Laiks rādīs” tika apspriests Zaporožjes atomelektrostacijas liktenis, raksta ASV žurnāls “News Week”...