Aktuāli

kultūra

Apliecinot cieņu ukraiņu cīņai par brīvību, pasaulslavenās īru rokgrupas "U2" līderis Bono svētdien Kijivā sniedzis koncertu metro stacijā.

Lielvārdes Kultūras namā sestdien plkst.12 uzstāsies ASV armijas Eiropā un Āfrikā karavīru ansamblis, savukārt 8.maijā plkst.12 ASV armijas ansamblis uzstāsies Ādažu Kultūras centrā. KOncertā piedalīsies arī Latvijas Zemessardzes orķestra mūziķi, un abi koncerti ir bez ieejas maksas.

Zemessardzes orķestris aicina ikvienu interesentu pieteikties bezmaksas ielūgumiem uz koncertuzvedumu “Savas zemes sargs”, kas notiks Alūksnē, Liepājā, Rīgā, Ventspilī un Cēsīs par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas 32. gadadienai un Zemessardzes orķestra dibināšanas 10. gadadienai.

Angļu rokgrupa "Pink Floyd" pēc gandrīz 30 gadu pārtraukuma izlaidusi jaunu dziesmu, lai vāktu līdzekļus Ukrainas atbalstam, pavēstīja grupa. Kompozīcijā "Hey Hey Rise Up" muzicē "Pink Floyd" dalībnieki Deivids Gilmors un Niks Meisons, tajā dzirdams arī ukraiņu rokgrupas "BoomBox" dziedātājs Andrijs Hlivņuks. Kompozīcijā iekļauta patriotiska...

Jūras spēku orķestra bigbends laiž klajā džeza mūzikas albumu “Veltījums tautasdziesmai”, kas veltīts Jūras spēku atjaunošanas 30. gadadienai. Albums ir pieejams populārākajos mūzikas digitālajos straumēšanas servisos, tostarp “Spotify”, “Deezer”, “YouTube Music”, kā arī Jūras spēku orķestra “YouTube” kanālā.