kultūra

Savas vienības 24. gadadienā NBS Militārās policijas karavīri, ieskaitot arī pašu komandieri pulkvedi Tāli Majoru, ierunājuši vairākas bērnu sacerētās pasakas par karavīriem. 10. jūlijā tās piedzīvo publisku pirmizrādi vietnē “Youtube” un ir kā simboliska dāvana Latvijas armijas 102. dzimšanas dienā. Idejas autore Militārās policijas līdzšinējā...

Šodien, 2. jūlijā, plkst. 13.00 Līvānos, Labirinta skvēriņā pretī Līvānu 1.vidusskolai par godu Latvijas Republikas Zemessardzes, tai skaitā Zemessardzes 35. kājnieku bataljona 30. gadadienai, notiks ceļojošās fotoizstādes “Zemessardzes 35. kājnieku bataljonam – 30” atklāšana.

Zemessardzes orķestra mūziķi sagatavojuši Jāņiem veltītu video “Jauni puiši, jaunas meitas”, aicinot ikvienu bagātināt savu dziesmu krājumu ar mazāk zināmām dziesmām, ko izdziedāt Jāņu vakarā.

Zemessardzes 54. kaujas atbalsta bataljona kaprāļa Kaspara Špēļa ikdienas darbs desmit gadus ir tieši saistīts ar Latvijas kultūras mantojuma aizsardzību, popularizēšanu un Latvijas militārās vēstures izpēti. Viens no viņa īstenotajiem projektiem ir Ikšķiles novada Kultūras mantojuma centrs “Tīnūžu muiža”, kur apskatāma arī ekspozīcija par latviešu...

18. un 19. maijā par godu “Starptautiskajai ģimenes dienai” Jūras spēku orķestra mūziķi veltīs muzikālu dāvanu sociālās aprūpes iestāžu iemītniekiem un personālam.