Aktuāli

kauja

Reaktīvā daudzstobru liesmu metēju sistēma “TOS-1A” ar termobārisko lādiņu raķetēm ir iznīcinoša kaujas mašīna, kas savā ceļā spēj sagraut visu. “TOS-1”, ko arī pati Krievija nodēvējusi par smago liesmu metēju, ir unikāla tālās darbības artilērijas raķešu sistēma (MLRS) uz “T-72” tanka šasijas bāzes. Tai ir graujoša reputācija tieši termobārisko...

Jau 25. februāra rītā krievu okupanti Ukrainas ziemeļaustrumos veica uzbrukumus pirmsskolas iestādei, izmantojot daudzviet plaši aizliegto kasešu munīciju. Tas notika brīdī, kad bērni un pieaugušie steidzās uz patvērumu. Sprādzienā tika nogalināti trīs cilvēki, tostarp viens bērns un vēl viens bērns ievainots. Kā informē Apvienotajā Karalistē...

Ukrainas bruņotie spēki 26. februāra rītā paziņoja, ka ir atvairījuši Krievijas armijas uzbrukumu vienā no Kijevas galvenajām ielām - Uzvaras prospektā. Sīvas cīņas, īpaši galvaspilsētas pievārtē notiek visu šo nakti.

19. augustā NATO Militārā komiteja sasauca īpašu sanāksmi ar NATO ilggadējās starptautiskās operācijas Afganistānā “Resolute Support” partnervalstīm, lai apspriestu pašreizējo situāciju Afganistānā un lemtu par turpmāko kopīgo atbalsta pasākumu koordināciju, ziņo NATO oficiālā ziņu vietne.

Afganistānas islāmistu grupējums "Taleban" piektdien paziņoja, ka ir ieņēmis Kandahāru, kas ir otrā lielākā šīs valsts pilsēta.