karš

ASV līdz šim tā arī nav izdevies izdarīt visu nepieciešamo, lai dotu iespēju Ukrainai gūt uzvaru karā pār agresorvalsti Krieviju. Vašingtonas sniegtā palīdzība Kijivai ir bijusi vien tādā līmenī, lai Ukraina spētu noturēties cīņā par neatkarību un nezaudēt, tik skarbu viedokli par ASV līdzšinējo atbalstu Ukrainai Igaunijas sabiedriskās televīzijas...

Palestīniešu grupējuma "Hamās" kaujinieki 7.oktobrī Izraēlā sagrābtos ķīlniekus izvietojuši kaujas laukā, pavēstīja Starptautiskās Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) Vidējo un Tuvo Austrumu reģionālās pārvaldes direktors Fabricio Karboni.

Bahmutas virzienā norit smagas kaujas, turpinoties Krievijas okupantu pretuzbrukumiem, kuros regulāri tiek izmantota artilērija un fugasa bumbas, telemaratona laikā vēstīja Ukrainas 26. artilērijas brigādes preses virsnieks Oļegs Kalašņikovs. Viņš norādīja, ka atsevišķos gadījumos okupantu karaspēks esot atklājis uguni arī pa savām vienībām – vai...

Reakcijā uz konfliktu Tuvajos austrumos starptautiskā sabiedrība ir pamatīgi izgāzusies, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Piektdien plkst.7.00 stājies spēkā četru dienu ilgais pamiers starp Izraēlu un palestīniešu teroristisko grupējumu "Hamās", lai veiktu teroristu sagrābto ķīlnieku atbrīvošanu apmaiņā pret ieslodzījumā esošo palestīniešu kaujinieku atbrīvošanu.