karš

Ukrainas aizsardzības ministrs Andrijs Tarans noraidījis Krievijas drošības padomes sekretāra Nokolaja Patruševa iepriekš izteiktos pieņēmumus, ka pēc haotiskās atkāpšanās no Afganistānas ASV pametīs likteņa varā arī Ukrainu, vēsta ASV aizsardzības ziņu portāls “Defense News”.

Krievija nerunās ar “vasaļvalsts” Ukrainas vadību. Tā savā komentārā, kas publicētas laikrakstā “Kommersant” uzsvēris bijušais Krievijas prezidents un premjerministrs, pašreizējais Krievijas Drošības padomes priekšsēdētāja vietnieks Dmitrijs Medvedevs.

Ukrainas austrumos apšaudēs ar Krievijas uzturētajām un apbruņotajām kaujinieku bandām kritis viens ukraiņu karavīrs un vēl viens ticis ievainots, pirmdien paziņojusi Ukrainas armija.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti otrdien, 14.septembrī, ar Eiropas Savienības (ES) Augsto pārstāvi ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzepu Borelu apspriedīs, kā Eiropai reaģēt uz Afganistānas humāno un drošības krīzi.

Ukrainas austrumos apšaudēs ar Krievijas uzturētajām un apbruņotajām kaujinieku bandām krituši divi ukraiņu karavīri, bet vēl desmit guvuši ievainojumus, svētdien paziņojusi Ukrainas armija.