karš

Krievijā Stavropoles novadā nogāzies Ukrainas spēku notriekts Krievijas tāla darbības rādiusa bumbvedējs Tu-22M3, piektdien pavēstīja Ukrainas un Krievijas amatpersonas.

Pēdējo divu gadu laikā aizsardzības industrija visā pasaulē ir piedzīvojusi jaunu uzplaukuma vēsmu. Krievijas karš Ukrainā, draudi no valstiskajiem un nevalstiskajiem spēlētājiem Tuvajos Austrumos, kā arī augošā sāncensība ar Ķīnu radījusi pieprasījumu pēc jaunu aizsardzības industrijas tehnoloģiju ieviešanas. Tādēļ Baltijas Galvenajā tehnoloģiju...

Trešdien ar Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes (HUR) droniem Krievijā Tatarstānā veikts trieciens rūpnīcai, kur tiek ražoti un remontēti bumbvedēji Tu-22M un Tu-160M, Ukrainas medijam UNN pavēstīja avots.

Krievijas raķešu triecienā Čerņihivas pilsētai, Ukrainas ziemeļos, trešdien nogalināti 11 cilvēki un 20 ievainoti, trešdien paziņojušas vietējās amatpersonas.

Krievija sākusi izvest savus karavīrus no Kalnu Karabahas, ko Azerbaidžāna pagājušajā gadā atkaroja Armēnijai, trešdien paziņoja Kremlis.