kadets

12. februārī, naktī no plkst. 00.00 līdz 06.00, Rīgā, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu kandidāti piedalīsies tradicionālajā “Baltās nakts” skrējienā no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Ezermalas ielā 8B uz bijušo Latvijas Kara skolu, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 99.

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas attīstība ir ļoti labā sākuma stadijā, un jau tagad šī ir prestižā vidusskola ar militārās profesijas ievirzi, kurā jauniešiem ir iespēja labā līmenī apgūt vidējo izglītību un jaunākā militārā instruktora specialitāti. Šādu vērtējumu pēc Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas apmeklējuma...

No 5. līdz 8. decembrim Ropažu un Siguldas novados notiks Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu apmācība, kur apmācāmie pilnveidos praktiskās iemaņas dažādu taktisku operāciju veikšanā.

Trešdien, 29. novembrī, laika posmā no plkst. 10.00 līdz 16.30, godinot Brīvības cīņās kritušos 14 Latvijas Kara skolas kadetus, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti veiks piemiņas skrējienu no Vareļu pieminekļa Jelgavas novadā līdz Ezermalas ielai, Rīgā.