imigranti

Eiropā varētu būt gaidāmi jauni antisemītisma viļņa un vērienīgāki protesti, aģentūrai LETA teica Ģeopolitikas pētījumu centra direktors un Vidzemes Augstskolas prorektors Māris Andžāns, komentējot Izraēlas un Palestīnas konfliktu Tuvajos Austrumos.

Beļģijas policija otrdien aizturējusi vīrieti, kurš Briselē pirmdienas vakarā nošāva divus Zviedrijas pilsoņus un vēl vienu cilvēku ievainoja, paziņoja federālās prokuratūras pārstāvis.Policisti atklāja uguni, aizturot vīrieti pilsētas Šērbēkas rajonā, sacīja prokuratūras pārstāvis Ēriks van Dīss, neatklājot, vai aizdomās turamais ir ievainots...

Valsts robežsardze vidēji nedēļā sāk astoņus līdz desmit kriminālprocesus par nelegālās migrācijas organizēšanu gan par cilvēku pārvešanu pāri Latvijas robežai, gan par transportēšanu tālāk uz Eiropu, šorīt LTV "Rīta panorāmā" informēja robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts.

Latvijas, Lietuvas un Polijas prezidenti kopīgā vēstulē NATO ģenerālsekretāram Jensam Stoltenbergam un alianses dalībvalstu līderiem brīdinājuši par norišu Baltkrievijā radīto apdraudējumu. Vēstulē Egils Levits, Gitans Nausēda un Andžejs Duda norādījuši, ka Maskavas un Minskas sadarbība apdraud drošību reģionā un visā eiroatlantiskajā kopienā...

Lai ierobežotu nelegālo imigrāciju, Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere aicinājusi palielināt policistu skaitu uz robežas ar Poliju un Čehiju.