imigranti

Lai ierobežotu nelegālo imigrāciju, Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere aicinājusi palielināt policistu skaitu uz robežas ar Poliju un Čehiju.

Aizvadītajā diennaktī no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēts 91 cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē. Šogad kopumā no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 3216 cilvēki, bet humānu apsvērumu dēļ Latvijā šogad kopumā uzņemti 178 cilvēki.

Situācija Latvijas-Baltkrievijas robežā paredzams, ka pasliktināsies, tāpēc Latvijas valdība ir lēmusi par ārkārtējās situācijas pagarināšanu Baltkrievijas pierobežā līdz 10. augustam. 1. maija naktī robežu nelegāli centās šķērsot vairāk nekā 90 cilvēki. Vācijas laikraksts "Bild" ziņo, ka Krievija ir sākusi masveidā izsniegt vīzas Tuvo Austrumu...

Lietuvas Valsts robežsardzes dienests sācis pirmstiesas izmeklēšanu pēc tam, kad Baltkrievijas robežsargs nelikumīgi īslaicīgi šķērsoja Lietuvas robežu.

Lietuvas robežsargi aizvadītajā diennaktī piespieduši doties atpakaļ uz Baltkrieviju 37 migrantus, kuri nelikumīgi mēģinājuši iekļūt Lietuvā, piektdien paziņojis Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.