Aktuāli

dezinformācija

Vakar dažādās vietnēs Krievijā izplatīts aicinājums veikt kiberuzbrukumus Latvijai, kas arī tikuši sākti, intervijā "TV3" pastāstīja Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece.

Tiem, kuri apsver iespēju Uzvaras parkā 9.maijā nolikt ziedus, jāsaprot, ka Krievijas propaganda viņus izmantos stāstiem par atbalstu Kremlim, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" brīdināja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks.

Lielākajai daļai pasaules Krievijas karaspēka izdarītās zvērības Ukrainā ir izraisījušas šausmu sajūtu, kamēr pašā Krievijā valda klusums un padevība. Neatkarīgie socioloģiskie centri joprojām nekonstatē nekādas izmaiņas krievu vairākuma atbalstā tā dēvētajai "īpašajai operācijai". Pat ņemot vērā, ka dati nevar būt pilnīgi ticami represīvos...

Krievijas diktatora Vladimira Putina administrācija rekomendējusi federālajās ministrijās, dienestos un valsts kompānijās izveidot vadītāja vietnieka politinformācijas jautājumos amatus. Padomju laikā šādi cilvēki bija zināmi ar palamu “poļitruks”, vēsta Krievijas laikraksts “Kommersant”

Vācija jau sākotnēji sniedza atbalstu Ukrainai, tai piegādājot prettanku ieročus, pretgaisa raķetes “Stinger” un citus materiāltehniskos līdzekļus, bet šobrīd Bundasvēra krājumi tālākai atbalsta sniegšanai ir izsmelti. Tāpēc, plašākam Ukrainas atbalstam ar smagajiem ieročiem, nepieciešama visa sabiedroto sadarbība. Tā preses konferencē pēc tikšanās...