Aktuāli

18. novembris

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks, piedaloties NATO aizsardzības ministru sanāksmē Briselē, vērsies pie aliansē ietilpstošajām Eiropas Savienības (ES)dalībvalstīm, aicinot iekļaut aizsardzības un valstu noturības izdevumus to bloka kopējā budžeta izdevuma kategorijā, pret kuriem netiek attiecinātas ES budžeta deficīta prasības.

Atskats uz 18. novembra militārās tehnikas maršu Rīgas ielās, kurā piedalījās gan Latvijas, gan mūsu sabiedroto tehnikas vienības!

Mums ir jālepojas ar sevi un savu valsti, tā, uzrunājot Latvijas iedzīvotājus 18. novembrī, sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Un šajā patriotu nedēļā ir svarīgi priecāties, nevis sērot, jo paši esam saimnieki savā zemē. Tāpat šajā laikā ministrs aicināja atcerēties tos varoņus, kuri par spīti pārspēkam un neticībai, kas virmoja apkārt...

Jo sarežģītāki ir Latvijas valstij un tautai uzliktie pārbaudījumi, jo vienotākai ir jābūt tautai, lai tos pēc iespējas ātrāk un sekmīgāk pārvarētu. Tā savā svētku uzrunā pirms Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienas svētku sveiciena Latvijas sabiedrībai uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.