vizīte

Ukrainas aizsardzības ministrs Andrijs Tarans noraidījis Krievijas drošības padomes sekretāra Nokolaja Patruševa iepriekš izteiktos pieņēmumus, ka pēc haotiskās atkāpšanās no Afganistānas ASV pametīs likteņa varā arī Ukrainu, vēsta ASV aizsardzības ziņu portāls “Defense News”.

No 13. līdz 15. oktobrim vizītē Latvijā uzturēsies Slovākijas Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Marians Majers (Marian Majer), lai pārrunātu abu valstu turpmāko sadarbību aizsardzības jomā.

Trešdien, 29. septembrī, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš dosies vairāku dienu darba vizītē uz Helsinkiem, Somiju, lai piedalītos Ziemeļu grupas valstu Bruņoto spēku komandieru sanāksmē.

Piektdien, 24. septembrī, vairāku dienu vizīti Latvijā uzsāks ASV Mičiganas Nacionālās gvardes komandieris ģenerālmajors Pols Rodžers (Paul Rogers), lai ar Latvijas aizsardzības nozares vadību pārrunātu Latvijas bruņoto spēku un Mičiganas Nacionālās gvardes sadarbību aizsardzības jomā, kā arī starptautiskās un reģionālas drošības aktualitātes.

Sestdien, 18. septembrī, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš Atēnās, Grieķijā piedalīsies NATO Militārās komitejas sanāksmē.