Valsts policija

Valsts policija sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un labdarības fondu “Uzņēmēji mieram” ir atjaunojuši piecas VP vecā autoparka mikroautobusus, kas tiks piepildīti ar pārtiku un ģeneratoriem, lai jau šajā piektdienā dotos uz Doņeckas apgabalu, uzlabot policijas darba spējas Ukrainas armijas atgūtajā Limanas pilsētā, kā arī palīdzēt aizstāvjiem...

18. novembrī Rīgā, 11. novembra krastmalā, notika Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde. Parādi, kurā piedalījās aptuveni 1500 karavīru, zemessargu, policistu, robežsargu, ugunsdzēsēju glābēju un jaunsargu...

Šodien, 18. novembrī, pulcējot ievērojamu skaitu cilvēku 11. novembra krastmalā, godinot Latvijas neatkarības proklamēšanas 104. gadadienu notika vērienīga Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde.

27. oktobrī Daugavpilī norisināsies Daugavpils sadarbības teritorijas Civilās aizsardzības komisijas un Zemessardzes 3. Latgales brigādes 34. kājnieku bataljona iepriekš plānotās mācības “Pilskalns”. Tās organizē Zemessardzes 34. kājnieku bataljons sadarbībā ar Aizsardzības ministriju.

19. oktobrī Valmieras novada Brenguļos norisinājās Valmieras novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas un Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona kopējās mācības "Pilskalns".