pārtika

Lietuvas nākamajā militārās palīdzības Ukrainai paketē būs aprīkojums bezpilota lidaparātu darbības traucēšanai, munīcija, militārās pārtikas krājumi un cita veida atbalsts, paziņoja Lietuvas aizsardzības ministrs Arvīds Anušausks.

Saistībā ar 220 miljonus eiro vērto pārtikas iepirkuma līgumu NBS vajadzībām tiks uzsākta dienesta izmeklēšana, šodien preses konferencē paziņoja aizsardzības ministre Ināra Mūrniece. Ministre atklāja, ka šobrīd ir apzināti vairāki iepirkumu komisijas amatpersonu iespējamie pārkāpumi un dokumenti saistībā ar konkrēto līgumu nodoti arī...

Septembrī un oktobrī Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkuma centrs notika aizsardzības nozares sarūpētā taktiskā apģērba sūtījumu sagatavošana, lai to nogādātu Ukrainas atbrīvotajās teritorijās. Aizsardzības nozares sagatavotais sūtījums ietvēra vēsam laikam piemērotu taktisko apģērbu un zābakus, ko Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar...

Krievija tās dažādajās formās jau kopš viduslaikiem ātri pārkāpj dokumentus, ko pati paraksta, komentējot Krievijas īstenotās apšaudes Odesā pēc vienošanās par graudu eksportu parakstīšanas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pauda ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Ukrainas ārlietu ministrs Dmitrijs Kuleba paziņojis, ka Krievija un Ukraina ar starptautisko starpnieku palīdzību ir gandrīz panākušas vienošanos par Ukrainas ostu atbloķēšanu labības eksportam.